Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@ben2

    csendes tag

    amíg Magyarországon annyi a fizetés, amennyi most, és annyiba kerülnek a dvd-k, cd-k, szofverek, mint most, addig esély nincs arra, hogy mindenki legálisan hallgasson zenét, nézzen filmet, játszon. win, esetleg office, esetleg 2 játék(ugye egy új, és jó 10 fölött van..) egy audió cd is legalább 3500. és ugye sorolhatnám. hát ne csodálkozzon senki, hogy a nép másol. ez lenne a véleményem.

    [Szerkesztve]

    Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

  • g@ben2

    csendes tag

    Hallottam egy olyan verziót, hogy a BSA ellenőriz cégeknél. Odamennek, mondják, hogy ők a bszá, és átnéznék a gépeket, meg hogy minden jogtiszta-e. Mondhatsz nemet, és akkor a céget feljelentik, és a rendőrség fogja ellenőrizni a gépeid. Akiket ugye a BSA lelkesen támogat. UCFK

    Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

  • g@ben2

    csendes tag

    amióta vannak T. gazdaságos 990 Ft-s dvd-k, én is inkább megveszem. de csak olyat, amit láttam már, és esetleg meg is van divX-ben. múlt héten 1 órát válogattunk a tesómmal boltba, mire kettő értelmeset találtam: A zongorista (ugye azért 5.1-ben jobban szól) Bérgyilkos a szomszédom (Van benn 2 színész, akit nagyon bírok.) Ezeleőtt egy éve vettem dvd-t, az a Trainspotting volt, szintén ennyiért. Nem érné meg olcsóbban adni a filmeket? Az előállítása már nem sok a lemezeknek, a jó filmet sokan szeretik, és ha csak egy ezres lenne, nem 3,5- 8000, akkor többen vennék le a polcról, mert azért mégiscsak eredeti. Idén nyáron megin kijött egy csomó jó című film, ami semmiről nem szólt, de jó volt a kampánya. a dc-nek hála, láttam ezekete a filmeket, és bizony nem bántam meg, hogy nem fizettem értük kemény pénzeket.

    Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

  • g@ben2

    csendes tag

    egy dolog érdekelne engem. lefoglalják a pécét, elviszik. ki kezeskedik arról, hogy a rajta élvő adatokat (dokumentumokat, saját fotók, videók..) nem másolja le róla senki. azért kár, hogy az a kis gizda ombucmen a tévében még ilyesmibe nem kötött bele. egyáltalán: megnyithatják akármilyen dokumentumom a gépen? mert ugye mi van, ha éppen a b.nőmmel készített kis homevid van rajta. azzal már ők sértik az én jogaim. vagy nekik szabad? nem értem..

    és egy idézet a végére:
    ''Másolható javak piacán kívül nehéz olyan piacot találni, ahol hasonló mértékű haszonkulcsot tudnának alkalmazni a forgalmazók. Zenei CD-k példáját véve, 100-200 Ft-os gyártási költség mellett, 50-100 Ft-ot fizetve az előadóknak 4.000 Ft-os átlagáron juthatunk aktuális albumokhoz kiskereskedelemben. Ez azt jelenti, hogy a kiskereskedelmi ár durván 20x-osa az előállítási költségnek. Nem tudunk olyan piacról, ahol versenyhelyzet megléte mellett a piaci szereplők hasonló haszonkulcssal tudnának dolgozni.''
    forrás: http://maci.org.hu

    [Szerkesztve]

    Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

  • g@ben2

    csendes tag

    válasz luciferc #85 üzenetére

    és ezt a valóságban a lama filmletöltő egyszerű windowst ritkán telepítő user hogyan csinálja meg? nekem gőzöm nincs.. arról nem is beszélve, hogy azért gyanús lenne egy akármien eccerű rendőrnek, hogy pl a vinyóra 160 GB van írva, a hdd viszont csak pl 100.. nem?

    Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

Új hozzászólás Aktív témák