Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Fla$hly #36 üzenetére

    Szia!

    Biztos, hogy elbénázták?
    Előbb szerintem ki kellene próbálni, és aztán elhibázásról beszélni.
    Érdekes, a joy sem mindekinek jelentett problémát.
    Nekem is a hírhedt F500i-ben volt joycsere - még 2004 közepén vettem, akkor első szériás darab volt - amit kb 1,5 hónapos korában eszközöltettem, és azóta is működik az a cserélt Joy, hisz harmadik telefonnak a mai napig is használom.
    Igaz, én másokkal ellentétben karban is tartom, hisz feltalálták már a takarítást :))

    Ezekről a keskeny gombokról meg annyit, hogy ha olyan kellemes nyomásponttal lesznek megáldva, mint ami az edddigi SE billentyűket jellemzi, akkor kényelmes lesz, és ráadásul csükken a mellényomások száma is.
    Tudom, mert még általános/szakközepes koromban volt egy ehhez hasonló gombsorral megáldott számológépem - megjegyezném, az általam bálványozott technikatanárnőmnek is olyan volt - amivel tök jó volt számolni.
    Annak csupán az volt a gondja, hogy kemény és nyomáspont nélküli belsőt kapott, de hát mit lehetett várni az akkori számológépektől...

    Én amondó vagyok, várjuk meg míg meg nem tapizzuk, használjuk, és aztán alkossunk róla akár negatív, akár pozitív véleményt.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák