Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz Bog #44 üzenetére

    Hát szerintem az usb egyszerűbb. :B De mondjuk lehet gyorsabb mem?
    Mondjuk az tényleg gáz, hogy nem ismeri a doc-ot, java és outlook szinkronizáció hiánya meg egyenesen blőd lenne. :W

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • tkazmer

    addikt

    válasz Bog #44 üzenetére

    Hát nem is tudom, de ezek után mégsem olyan biztos, hogy veszek majd egy ilyen telót....

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

  • Skipqer

    tag

    válasz Bog #44 üzenetére

    Milyen sebességgel tudsz egy átlagos memkarira átmásolni mondjuk átlag 3MB-os MP3 fájlokat? Ha megfelelő háttértároló van mögötte, ami jelen esetben adott, akkor a WIFI gyorsabblesz, de a BT 2.0 is tud 5MB/s sebességet is, ettől nem nagyon másolgatnak a telefonok gyorsabban a memkarikra. Arról az apróságról nem is beszélve, hogy sokra mész a memóriakártyával, amikor számtalan különböző létezik. Marha jó a Nokiában lévő SD hiszen a Samuba is az kell kár, hogy az micro SD, vagy egy SE az MS-kel...

    Ez az Outlook szinkronizáció megint egy jó dolog. Veszek egy telcsit mondjuk 40.000-ért, hogy ne a legolcsóbbat vegyem, ezt lehet szinkronizálni. Te vettél hozzá 100.000-ért egy Microsoft Office-t, hogy legyen mivel szinkronizálgatni?

    Tetszik, hogy midenki feltélez mindent össze vissza, ez lesz benne az lesz, így fog működni, úgy fog működni, ugyanakkor pár napja még azt sem tudta senki, hogy lesz e ilyen készülék...

    Egy apróságra azért szerintem nem árt figyelni: az Apple egy zenelejátszóba tesz telefont, ez nagyon nem ugyan az, mint amikor egy neves gyártó mobiltelefonjába tesz zenelejátszót. Mások az arányok, az egyik elsősorban zenelejászó amivel lehet telefonálni, a másik pedig pont fordítva.
    Véleményem szerint majd akkor lehet kirtizálni a szoftvert mind lehetőségei, mind működését tekintve:
    1. miután megjelent, elérhető midenki számára
    2. bármelyik más telefon ilyen minőségben, legelább fele ennyire stabil lesz!
    Ez utóbbira még azt hiszem még jópár évet várni kell majd, ha egyáltalán bekövetkezik.

Új hozzászólás Aktív témák