Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz xuldar #16 üzenetére

    ''Milyen jó volt régen, amikor egy töltéssel egy hetet röhögve kibírtak a telefonok.''

    Ez van. Akkor olyan telefont kell venni aminek minimal kijelzője van és a telefonáláson és sms kezelésen kívül nem tud semmit és nem baj ha 2cm vastag.

    Elég nagy a választék ahhoz, hogy mindenki megtalálja a magának megfelelőt, nem értem mire jó ez a le és beszólogatás ha valami nem tetszik. Én sem megyek be minden olyan telefon topikjába ami nem tetszik és teszek rá megjegyzéseket.

    Úgy csináltok mintha ez lenne az egyetlen telefon a világon és rá lennétek kényszerítve, hogy használjátok...

    Feel Good Inc.

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz xuldar #16 üzenetére

    aki túrázni megy az vesz egy strapa bíró telefont, pl. nokia 5500-t
    annak az aksija is bírni fogja, már csak a kis kijelző miatt is...
    nem hinném, hogy ilyen ''öltönyös'' visselethez illő, városi lapos telkot vesznek a hegymászók... :C

    MÁSRÉSZT:

    HOGY MI ÉRTELME VAN ENNEK A LAPOSÍTÁSNAK?

    hát kedves barátaim egy valami:
    nem az hogy hú de ''f*sza'' gyerekek vagyunk tudunk ilyet is csinálni
    hanem a VERSENY

    ennek a látszólag értelmetlennek tűnő trendnek köszönhető, hogy a többi gyártó is belekényszerült a versenybe, így olyan márkák, akik idáig használhatatlanul nagy telkokat készítettek, most már elfogadható méretbe teszik ugyanazat a tudást,
    jó példa erre a nokia n70, ami egy batár nagy döb, mondhatjuk nyugodtan hogy az meg a másik véglet, amikor a gyártó nincs tekintettel a felhasználó zsebének méretére...
    jött ez a karcsúsítás divat hullám, és mi lett az eredmény?
    itt van a nokia n76...
    egy n70-essel megegyező tudású, de jó kinézetű, V3-as vastagságú mobil...
    [link]
    [link]
    a samsung tényleg végletekig karcsúsított modelljei nélkül ez sosem születik meg... :(
    ezért örülök a 6mm alatti új modellnek, egyébként én nem veszem meg, nekem kell az AF a kamerában... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák