Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadenes

    újonc

    válasz DigitXT #4473 üzenetére

    Több dolog van ami mellett nem tudok szó nélkül elmenni. Elsősorban , hogy gyökérnek nevezel. Akkor ezek alapján nem vagy különb nálam, bár visszanézheted a beszélgetést és én obszcén kifejezésekkel senkit nem minősítettem. Ergo 1-0 ide. Másodjára a paranoiád már kicsit betegessé fajult, hogy a 3.-pontot rám érted és elfelejted azt az apróságot, hogy amikor én ott voltam, akkor nem aláztak minket. Mi aláztunk és nem kicsit. Persze a néhány emberke kivételével akinek fájt a haja vagy éppen a korai klimaxos korát élte épp, de egyesek sajnálatból bohóckodtak a tiketekkel, bár a teljesítményük a küzdeni akaráskor sem változott.
    Szóval a 3. pontban én nem lehetek, hisz akkor már nem voltam sem a csapat,sem a messenger tagja. ---Bocsánatkérés elfogadva ---

    Amit te állítasz, hogy csúnyán beszéltem az az volt, hogy az ügyeletes irgalmas szamaritánus aki annyira megsajnálta az ellenfelet, kapott egy olyan igaz cinikus üzenetet tőlem, hogy vigyen nekik rántott húst. Ez valóban sértő... Bocsánat Rusty a csúnya szavakért, bocsánat a "vigyél" és bocsánat a "rántott hús" miatt. Mindkettő miatt, mert nem tudom számodra mi volt a sértő.

    Viszont azt minden fórumozó tudja meg, hogy a legjobb teljesítmény a visszatöltéses ingyen tiketekkel jutott a PH a top csúcsba. És hiába néznek nagyra tárt szemekkel és tagadnak, kapásból tudok 8 főt aki ezt a "csalást" alkalmazta, persze sikeresen, hisz amikor ezt a FingerSoft orvosolta ezt a kis kikerüléses hadműveletet jó pár lelkes top player lecsúszott az alsó középszintre és elkezdik ócsárolni az eventeket, pedig nem abban holt a hiba. Napi 100-200-1000 próbálkozással egyszer mindenkinek összejön a 4-5 pályából a maximális amit kihozhat és igen ez 2 tikettel 4 óránként már nem ugyanaz.

    Amúgy aki közösségi oldalon ennyire csendben van és csak egy ilyen felületen írogat az egy sunyi ember és ez be is bizonyosodott rólad.

    Jó pár emberrel pozitív kapcsolatot sikerült összeverbuválnom akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Ez maradt a PH-ból számomra. Viszont 50 ember az már tömeg és a tömegekben a más nézőpontok végett kialakulnak kisebb-nagyobb összefonodások. Nekünk más a világnézetünk ezért rád nem lehet haragudni, de ez a hiszti amit leversz.... Akit ismerve kizártnak tartom, hogy döntéseket hozzon egyedül bármiben is. Vagy a co-kkal vagy a messengeren szavazásba berakta a nagy kérdéseket és abszolút következetes vezetőként tudatta a csapattal az ajánlatot amit kapott a Szerbektől. Egy kicsit túlspirázod és úgy nyafogsz, mint egy kislány az óvodában, akinek elvették a barbi-babáját... Szedd össze magad és legyél már végre tökös férfi ez a droid stílus miatt egyedül fogsz a fórumon megöregedni...

    Azt hiszem, most már okot adtam a gyökerezésnek ;-)

    Üdv
    Dénes

    :DD :DD :DD

  • vadenes

    újonc

    válasz DigitXT #4475 üzenetére

    :C :C :C


    Vicces, mert a messengert a távozásom után többen hagyták ott, mint ameddig én benne voltam..Sőt már a csapat is kezd fogyni, persze képzeld azt, hogy ez is az én hibám.

    Elmentem egy buddha templomba és meditációval rombolom tovább a csapatképet.

    Őrült képzelgéseid vannak és a slepped, mint az éhes tyúkok morzsákra ugrotok rá amikből összeesküvés elméleteket kreáltok. Egyáltalán nem érzem magam megsértve, hogy már nem lehetek tag. Meglepett, hisz nem éreztem azt, hogy sértő lettem volna. Valószínű azért tartok ott, ahol mert én pár taggal ellentétben rég megtaláltam a tökeim.
    De sok mindenben igazad van!!! A gyenge és életunt emberek, akiknek szánalmas és irtó unalmas az életük, azoknak szemetszúr és bántó az én életfelfogásom és lazaságom. Ezt az egyet nem tudtam megfelelő mérlegre beállítani és jobban odafigyelni a "különleges" userekre. :))

  • vadenes

    újonc

    válasz DJ. Ru$y #4476 üzenetére

    Bocs,de olyan közömbös voltál számomra, hogy egyszerűen nem maradt meg a fejemben a neved :D

  • vadenes

    újonc

    Még mindig képzelődsz és ahogy írtad nem tudod, csak hallottad mi volt, így ez a kirúgott a messengerböl sztori is a képzelgésed szüleménye, hisz onnan saját magam távoztam, mert voltál olyan bátor, hogy kirúgtál a csapatból és utána írtál nekem a játékban. Ezért is látszik, hogy a gyermekkori bántalmazások áldozatául esett kis digi kis hatalommal a kezében kirúgja az usert majd ír neki egy olyan falon, hogy tessék, segítek, amit a kirúgott fél már nem is olvashat. Ez az igazi tökösség, bár inkább te a szájkaratés típusnak vagy érezhető...

    Es a telepi roma stílus belőled kezd jobban kifakadni, mint a furunkulus :P

    És igen a slepped a csapat másik fele akik tyúkanyó csibéiként kreálják a hazugságokat ;)

Új hozzászólás Aktív témák