Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthRoni

    tag

    Én nemrég váltottam Lumia 735-ről androidra (Honor 7), és sajnos azt kell mondanom hogy az android sokkal de sokkal jobb. Pedig én nagyon szerettem volna szeretni a csempét, nagyon tetszik a rendszer felépítése, egyszerű, átlátható (kivéve pár apróságot a beállításokban). Viszont borzasztóan instabil és érthetetlen gyermekbetegségei vannak még mindig. Már a 8.1-el is kidobált a böngészőből, kidobált az appokból, értesítések csak akkor jelentek meg, ha beléptem az adott alkalmazásba, ez az első bekapcsolás óta így volt. Utána adtam egy esélyt a 10-nek. A végső pont nálam az volt, amikor úgy meghülyült, hogy már az sms-eket sem engedte megnézni, kicsit gondolkodott és kidobott, böngésző szintúgy, messenger ugyanaz. Hirtelen felindulásból elmentem a legközelebbi MM-be és elhoztam a Honort, mert épp akciós volt. Azóta boldog android user vagyok (kopp-kopp-kopp).

    Ezért fogy befuccsolni a windows phone, mert az a kevés ember is csalódik benne, aki szeretné, hogy felzárkózzon a két nagyra. Ilyen amatőr hibákkal ezt nem lehet.
    Meg ami nem tetszik, hogy minden frissítés után kapott a telefon hard resetet, ahogy azt ajánlani szokták, kipucoltam amennyire csak lehetett, mégsem segített. Eleve egy nyomorult frissítés miatt miért kell hard resetet, meg egyéb pucolásokat végezni? Főleg úgy, hogy ezt inkább csak fórumokon olvasni, a windows meg úgy meri reklámozni hogy csak frissítened kell és minden f.sza. És ezután még reménykedni kell, hogy vagy életképes lesz végre a telefon, vagy buggol tovább ugyanúgy.

    Sokan elégedetten használják. de hozzájuk mérve arányaiban túl sok a csalódott ügyfél, így nem lehet felzárkózni a nagyokra.

Új hozzászólás Aktív témák