Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hhenry

    őstag

    válasz buherton #13 üzenetére

    Mi eddig az összes autót Bp-n vettük kivéve egy Ignist azt Tatabányán.
    Egyikkel se volt gond,egy Civicet vettünk régen magánembertől,de azzal is minden ok volt, kijelenti nem lehet,hogy csak Bp,de biztos,hogy találsz olyan kereskedést egy kis kutatás után ami megbízható. Ez az autó amit én néztem magánembertől lett volna,ráadásul nem úgy nézett ki mint akinek ma el kell adni az autót

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz buherton #13 üzenetére

    A hozzászólásomban, amire reagáltál azt mondtam, hogy nyilván nem lehet általánosítani. Mindenhol lehet jó és rossz járművet venni. De az ország legrosszabb területe a nyírség, ahol arányaiban nagyon sok ember foglalkozik import autókkal/motorokkal. Melyek javarészt épp addig jók, amíg megnézed és megveszed. És megveszed, mert kívülről fasza cuccok és magánszemélytől van. (Hogy örülsz, hogy nem egy kereskedőtől vetted). Este meg ránézel az ürgére, hogy levette e a hirdetést és hopp már egy másik kocsit/motort hirdet...

    Mellesleg, amit ember egyszer összerakott, az el is fog romlani. Szándékosság nélkül is. Az én kocsim egy 17 éves 307es. Valószínűleg bármikor bármi baja lehet, hisz vén trotty már. De mivel a keresztanyám volt 15 évig a tulaja és tudom gondos gazdája volt, meg mertem venni. De lehet egy hónap múlva mehet a blokk a kukába, oszt annyiba fáj egy "új" mint maga a kocsi. És nyilván nem azért következik be, mert a keresztanyám le akart húzni, vagy titkolta előttem. Szimplán eljár az idő felette

    De látod, a civic is Nyíregyházáról jött. Szóval eddig nem tévedtem. :DDD Sajnos. :(

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • updog

    senior tag

    válasz buherton #13 üzenetére

    Én Bp.-n vettem (#3), hat autót néztünk, abból 5 olyan volt, hogy hozzáértő szaki abszolút nem ajánlotta megvételre, a hatodikat vettük meg (nyilván ez a hat kb. három hét válogatás után maradt fenn a rostán, tehát kb. 100 autó hirdetését néztem át). Tehát szerintem nem jobb, nem rosszabb Bp., mindenhol vadásznak madarakra. :)

    Az persze érdekes hogy nekem mint tök átlagembernek egy átlagos, de elég átfogó merítés után ~20% alattira jött ki az elfogadható autók aránya (=amit egy hozzáértő egyáltalán normális, biztonságos közlekedésre alkalmasnak gondol százezrek rálocsolása nélkül), és ez a kis számú autó is lutri nyilván, akkor hogy a *****ba pöröghet ennyire a használtautó-piac?

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák