Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    a fujistu siemens objektív megítélés szerint is vacak volt. üzleti gépei nem mind, de egy gyártót nem is csak az üzleti paletta minősíti. persze lehet, hogy valakinek még van egy 8 éves működője, az még nem jelenti azt, hogy a többi nem adta meg magát 1 év alatt...

    aztán volt ez az arculat váltás. fujitsu siemens helyett csak fujitsu. az illetékesek eget földet ígértek, hogy a fujitsu név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez, mit rákentek az évek, lemossuk a gyalázatot. hogy ez igaz és milyenek a mostani fujitsuk, nem tudok nyilatkozni, nem tudom... de, hogy a régi fusik nem voltak a legjobbak, azt az is bizonyítja, hogy ígérgették, hogy az újak már jók lesznek. no comment. viszont nem ilyen árakkal kellene képviseltetni magukat, alsó kategóriában rendben van, de drágább gépeknél van amelyiknél nem az igazi az ár-érték arány. aki szerint meg olyan ócskaság az új, mint a régi, az azt mondja rá, hogy drága és hulladék, tehát nem veszi inkább, csak ha olcsóbb lenne.

    egyszóval nem tudom, hogy milyenek az újak, nálam tiszta lappal indult. meg is nézem majd mennyire megbízhatóak. én nem a régi gépek alapján ítélem meg az újakat, lehet, hogy nem rossz nettáblájuk lesz...

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák