Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Vassili_Zait #6 üzenetére

    tnél nincs 720 :( függetlenül meg a szutykabb helyeken is közelebb van a 80-hoz mint a 70-hez. a kötlségvetésbe beleférhetne, de az elvi határt 50-nél húztam meg, 60 akkor férne bele ha irdatlan indokolt lenne, de a 620-720 vonatkozásában mivel játékokra egyáltalán nem kéne nem sok difi jönne elő valós használat mellett, így felárat nem fizetnék érte. a 7.8 és a 8 között se lenne sok különbség ezért, céges mailek beesése, minimál, tényleg minimál net, masszív navi, naptár és egyéb irodai kiegészítők meg rogyásig lenne a terv. ezt hozza a 800-as lumi is. eze a nokiás cuccok viszont jók, és mondjuk külföldön tudnám szeretni, ami azért elő elő fordul, csakhát na. 620 lesz a vége aztán megbarátkozok a formával

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Vassili_Zait #8 üzenetére

    kijelző nem érdekel, megjeleíti a dolgokat, a felbontás irreleváns számomra, amíg a navi elvisz, amíg a mail olvasható, amíg megjelenik a weblap addig nem zavar

    kamera nem érdekel. van fényképezőgépem, eddig 10 éve nem volt helyzet hogy kellett volna de nem volt.

    anyaghasználat: mindegyik műanyag. nyomkodtam a 800-at és a 620-at is, a 800 továbbra is jobbnak tűnik anyagminőségben és összerakásban is, de a 620 is bőven megfelelne.

    aksi: ígyis úgyis kocsiban töltőn lesz, este töltőn lesz. annyi hogy cserélhető esetleg a 620-nál, ami mondjuk 2 év múlva aktuális is lehetne, de addigra megint cserés lesz vélhetően bármit veszek.

    fm rádió szintén irreleváns.

    mondom átnéztem mit tud a 8 a 7.8 hoz képest. még a multitasking se annyira érdekel ilyen téren. értem én hogy a 8 jobb, nem véletlenül nézek arrafele ;) csak a jelentős része számomra nem releváns ezért megy az agyalás :B de ez már nagyon off

    ronson: értem én, de annyit laptopért nem adok, a telefon lélektani határa nálam egy roppant jó telefon esetén 60k. de inkább 50 abba jövőre se fér bele a 920 :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák