Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Látom beindultak a fantáziák. Csináltak már működő HD panelt ilyen kis méretben a gyártók? Lehet csak én maradtam le róla, de ha igen, kellett lennie egy bejelentésnek, hogy sorozatgyártásra és szállításra is kész példánya van valakinek belőle, mert addig bajosan szerelné be bárki a telefonjába. A 2 magos frissebb processzor az valószínűsíthető, az 1 GB RAM is, de vezérlőgombok nélkül? Ez nem a XOOM, miért tüntetnék el róla a gombokat, nehezítve az egy kezes használatot is? Azt értem, hogy a kijelző meg tudja jeleníteni őket, de a teljes képernyős programok elég gyakran épülnek rájuk, kilépni sem tudsz sokból, ha nem nyomsz egy menü vagy vissza gombot, 1 kézzel, sőt 1 ujjal vezérelt telefonnál pedig nem lehet 3-4-5 ujjas gesztusokat alkalmazni a vezérlésre.
    "a pletykák szerint ez az iparág legjobb képminőségét szolgáltathatja még sötétebb helyeken is"
    Ez meg egy vicc. Amíg 1 centis telefon már túl vastagnak számít, a kamerák képminősége a pocsék szintet fogja legjobb esetben megugrani csak, az iparágban legjobb úgy már bajosan lehet, egy fényképező kameramodulját kéne beletenni ehhez, de azt ha jól tudom csak egy-két gyártó tette meg, szép vastag példányt szülve ezzel, amikről azóta se olvastam sehol. Bár 2 xenon vakuval talán azt sikerülne elérniük, hogy sötétben tényleg a legjobb legyen, de gondolom a milliméterháború miatt vakut többé nem fogunk látni, csak LED-eket.
    Amúgy mennyibe kerülne egy ilyen, ha igaz lenne minden pletyka? Minimum $1200 USA-ban, 1000€ Európában és 280.000 Ft Magyarországon, persze szürke importtal, hivatalosan +25%?

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák