Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ujvendeg

    tag

    válasz Juhaszatti #41 üzenetére

    Tisztelt Vitapartnerem. Téved. Kimovil.com Független oldal. Fent, jobb sarok: Search - ide be tetszik írni
    a telefon pontos nevét, s egy egész oldalban minden műszaki és egyéb adatot elolvashat. Mindezt megspékelik azzal, hogy - váltakozva - 6-7, olykor tíznél több felhasználó véleményét, tapasztalatait is közlik kendőzés nélkül, úgy, ahogy a fogyasztó látja.
    Továbbá van egy állandó menüpont, az oldalnak ugyanazon a részén, abból idézek az említett telefonra vonatkozóan:

    On Sale

    Remélem, érti mit jelent ez. Ha esetleg nem értené, a menüpontban ez olvasható, magyarra fordítva:a nevezett telefont 2015 januárjában dobta piacra a gyártó, és (On Sale) - jelenleg is gyártás alatt van, magyarul a Samsung igenis gyártja ezeket a készülékeket a mai napig.
    Ön valószínűleg az a típus, aki - ne adja Isten, hogy ilyen előforduljon - egy esetleges műtét esetén a sebészét is kioktatná, hogy mi a teendője. Az ember nem azért fektet bele fél évtizedet egy bizonyos, igen szerény tudásmennyiség megszerzésébe, hogy utána mások csuklóból kioktassák.
    Egyébként semmit nem vitattam el a Samsung-tól, sőt jeleztem, hogy számos típusát használtam a Samsungnak. Csupán az voltam bátor kijelenteni, és ezt most is tartom, hogy - kizárólag mobiltelefon-gyártásban - egyáltalán nem innovatív a cég, az pl. hogy minimum tíz féle Samsung-típust tíz méterről össze lehet téveszteni, nem az ipari formatervezés netovábbja. Az pedig de facto nem igaz, hogy a Huawei nem Leica lencséket használ. Ez akkora ostobaság, mintha valaki azt állítaná, hogy egy tingli-tangli cég fizet az Audinak, s ezért az ócska gyártmányain viselheti az Audi emblémáját. De tessék csak okosabbnak lenni nálam, én tényleg szerény tudással rendelkezem, s ezt be is látom.

Új hozzászólás Aktív témák