Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz Fryskitt #8 üzenetére

    Jó lenne, de annak nagyságrendekkel kisebb a realitása, mint akár az egymilliónak ;). Amúgy meg miért nem kapásból kétszer ennyiért árulják??? Gondolom 50 ezer dollárért még jobban tetszene, mint 25-ért... :U

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • bteebi

    veterán

    válasz Fryskitt #13 üzenetére

    Nyilván azért volt a " ;] ", hogy egyértelmű legyen, hogy én se érzem reálisnak. De attól még persze jó lenne :U. Amúgy baromi kíváncsi lennék egy ilyen projektor előállítási (és fejlesztési) költségeire. Valószínűleg meglepődnénk, talán mind a kettőn. Bár laikus vagyok (és ennek van jelentősége, mert talán nagy hülyeséget mondok), de nem tudom elképzelni, hogy max. tizedennyiből ne lehetne kihozni egy ilyen projektort. Tegyük hozzá, nyilván van jelentősége a beszállítóknak, és simán lehet, hogy egyes komponensek méregdrágák, és tényleg félig-meddig indokolttá teszik ezt az árazást. Meg persze (relatíve) kicsi a piacuk, de nekem ez önmagában nem indokolja azt, hogy ennyire drágák legyenek.

    A használtpiac viszont egészen más. Külföldön pláne. Jobb esetben kb. sz..ért-h...ért lehet venni jó cuccokat. Pont ma vettem majdnem egy újonnan 800 fontba kerülő, de 160-ért árult tesztgyőztes, nagyon jó (bár nem tökéletes) állapotú hangfalat. Sajnos megvette más helyettem :(, pedig kb. egy egész hetem lett volna, hogy elmenjek érte, ha nem olyan baromi későig dolgoznék :(((.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák