Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz PPatrik #4 üzenetére

    Akkor én mit mondjak én egy bő hónapja voltam Kecskeméten ami azért mégsem egy eldogott kis település (nem a tiédet nézem le csak úgy általánosságba írom) és nekem is edge és gprs között ugrált a telenoros kártyám...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Dany007

    veterán

    válasz PPatrik #7 üzenetére

    Nem. A mobilnet attól mobilnet mert mobil. Útközben is tudod használni. Nem muszáj megállni vele egy LAN kábelnél, sem egy kávézó wifi-jénél sem. Ennyit jelent a mobilnet. Nem pedig azt, hogy az utolsó utáni legeldugottabb kis falvakban is legyen. Az már a szolgáltató hibája, hogy nem építi ki. Nyilván nem éri meg neki a préri közepén lévő kis 500 fős falucskába 10 milliós berendezéseket telepíteni.

    Egyébként a T mobilnak is katasztrofális a lefedettsége. Nem véletlen, hogy nem fizetek elő mobilnetre. Ilyen formában semmi értelmét nem látom. Ugyenis a T-nek leginkább nagyvárosok közelében van mobilnetje, városok között nincs. Így amikor megyek A-ból B-be pont akkor nincs mobilnet amikor esetleg kéne - útközben. Városon belül meg bárhol találok nyílt wifit, munkahelyen / otthon / családnál szintén van wifi. Ergo mobilnetre semmi szükségem. Legalábbis erre a lefedettségűre biztosan nincs.

Új hozzászólás Aktív témák