Hirdetés

2018. szeptember 24., hétfő

Gyorskeresés

(#1) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Dicséretes. Azt lehet tudni az Oreo 8.0 telók mikor kapnak 8.1-et?

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#2) Pano

Pano
(őstag)

Akkora itt a káosz meg dezinformáció terjesztés, hogy már semminek nem hiszek.

Eleinte az volt, hogy a P9 nem kap, mert valami utasítás készlet nincs a prociban. Aztán jött az, hogy a Google miatt nem kap Oreot. Ezt követte a Kínában lesz, de Európában nem P9-re oreo.
Na, most döntsd el mi van.
Én mindig is fütyültem erre a frissítés hisztire, mert sok értelmét nem látom már az ötös óta az új főverzióért való remegésnek, de már engem is kezd ez bosszantani.

Abban meg tök igazuk van a P9 tulajoknak, hogy anno vettek egy felső kategóriás mobiltelefont, nem kevés pénzért, 3 év garanciával, akkor már ne csak egy frissítéssel szúrják ki a szemüket.

[ Szerkesztve ]

(#3) Tomy Yayo

Tomy Yayo
(senior tag)

P9 Lite? Léciléciléci könyörgöm.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#4) thboxx

thboxx
(tag)

Ha másért nem, legalább az újabb verziójú android tovább kap biztonsági frissítéseket... Ami azért ha nem félévente cserél valaki telefont, nem rossz dolog.

[ Szerkesztve ]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#5) no more válasza pusszycat (#1) üzenetére

no more
(PH! kedvence)

Dicséretes? Illik, hogy megkapja, kétéves telefon... A többi gyártó már rég kiadta.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#6) .LnB válasza Pano (#2) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Nekem P9 Plus-om van. És ha az újkori árát nézzük ennek a telefonnak, akkor nevetséges még az is, hogy ez nem kap egyértelműen frissítést.
Viszont! Én kikapcsoltam a rendszer update-t a telómon, ez lehet hülyeség, még magam sem tudom, hogy jó döntés e? De a környezetemben sorra döglenek be év után a telefonok, mindenféle márka. Az enyém meg most jó, semmi baja nem volt sose. Még az aksi is annyit bír mint régen (figyelek a töltésekre). Szóval én úgy vagyok vele, hogy ne változzon semmi, próbálok biztosra menni. Szeretem ezt a telót, azt se tudom mire váltanék, de minden notch-os kb, attól meg hányok. Talán majd Mate 20?

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#7) Vicoo válasza Tomy Yayo (#3) üzenetére

Vicoo
(senior tag)

Haha. Nekem pechemre telenoros van, ezen az isten tudja mióta nem volt frissítés. Meg nem is lesz, de lehet inkább megoldom házilag. Nevetséges ez is, hogy bár nem csúcs telefon volt, de azért nem is belépő...

(#8) bedibazsa válasza Vicoo (#7) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Arra még 7.0 sem jött, ha jól tudom, igaz?

(#9) Murdock1981

Murdock1981
(tag)

Érthetetlen, hogy a P8 még a nougatot sem kapta meg. Persze biztonsági frissítés az jött rá. Ettől függetlenül nem érzem hátrányát a 6.0-nak sem.

(#10) Pano válasza Vicoo (#7) üzenetére

Pano
(őstag)

Akkor ott valami gebasz van, mert nálunk van két P9, egyik telenoros single sim, de a legfrissebb rom van rajta, áprilisi biztonsági csomaggal.
Hallottam, hogy egyes készülékek valami hiba miatt megragadnak egy frissítésnél és nem látnak újabbat, aztán szervizbe tudják megoldani ezt.

[ Szerkesztve ]

(#11) bedibazsa válasza Pano (#10) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

De ő a Lite-ot írta, nem a sima flagshipet.

(#12) szkaroly válasza bedibazsa (#11) üzenetére

szkaroly
(tag)

Telenor Lite modellekhez nem ad ki verziófrissítést. Ez sajnos már egy trend.

(#13) Pano válasza bedibazsa (#11) üzenetére

Pano
(őstag)

Ja, akkor bocsi.
Félre értelmeztem.

(#14) <Adamsky> válasza Pano (#2) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

+1
Ugyanonnan egy az egészet megcáfoló hír: Huawei P9 might not get Android 8.0 Oreo update

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#15) bali

bali
(újonc)

Nekem samu s7-em van, és kb 1 hónapja feljött a frissítés oreo-ea, de eszem ágában nincs frissíteni. Tele van buggal, fagyasokkal, stb. Szerintem régebbi telefonra nem szabad letölteni, merr többet árt mint használ. Nekem ne mondja senki, hogy egy p8-on majd milyen jó lesz. Majd megjon rá, aztán jön a sírás, hogy egy bughalmaz az egész. Nálam s7-en atombiztos, gyors a 7-es android, biztosan nem frissítem.

Windows 95+Nokia 3210

(#16) no more válasza bali (#15) üzenetére

no more
(PH! kedvence)

Tele van buggal, fagyasokkal

Lol, te miről beszélsz? :DD :DD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17) WaG_Gaming

WaG_Gaming
(lelkes újonc)

Úgy látszik, végre rendeződött az Oreo frissítés körüli mizéria a Honor 8 esetében. Ennek örülök. Remélem 1-2 hónap múlva megérkezik az európai kártyafüggetlen modellre is. :)

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#18) bedibazsa válasza WaG_Gaming (#17) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Mindegyik kártyafüggetlen.

(#19) WaG_Gaming válasza bedibazsa (#18) üzenetére

WaG_Gaming
(lelkes újonc)

Oops... Bocsi, akkor az európai Dual-SIM verzióra gondoltam.

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#20) Juhaszatti válasza bali (#15) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Amint kijött az Oreo S7 Edgre frissítettem, a hetek alatt egyszer sem fagyott, és bugokkal sem találkoztam. Az üzemidő sem változott, talán készenlétben egy kicsit jobb. Ugyanolyan gyors és stabil.

[ Szerkesztve ]

(#21) dinnje válasza Juhaszatti (#20) üzenetére

dinnje
(fanatikus tag)

Ezeket az információkat az S7-es oreo frissítésről én is megerősítem! Se bug, se fagyás, atomstabil, és a készenléti idő is jobb.
A páromnak Honor 8 van és fontosnak tartom a friss rendszert, már csak biztonsági okokból is.

(#22) skyrush7

skyrush7
(lelkes újonc)

Engem is hidegen hagynak az új főverzió frissítések, azonban van egy-két olyan funkció az EMUI 8-ban, aminek nagyon örülnék a mindennapi használatban.

A Xiaomi csinálja jól, a régi mobilokat is frissíti új MIUI-ra, ha már új főverziót úgysem kapnak.

(#23) Gabenga

Gabenga
(újonc)

Nagyszerű, de én a Honor 9 en sem kaptam még meg, de sebaj, jöjjön a régebbi tipusokra is. Nem lenne ezzel bajom ha nem összevissza frissítések lennének, aztán vagy megkapod vagy nem.

(#24) Nirvanus

Nirvanus
(fanatikus tag)

Kezdem azt érezni, hogy egyes vállalatok azért fizetnek a nagytestvérnek, hogy a tervezett szoftveres avulás ütemezett maradjon. Vagy csak én vagyok ilyen borúlátó?

[iTX-or-GtfO!]

(#25) bedibazsa válasza Gabenga (#23) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Ez azért érdekes, mert március óta használom Honor 9-en, meg a topikban mások is.

(#26) gusthy válasza bali (#15) üzenetére

gusthy
(PH! kedvence)

Egy ismerősömnek s7 edge van, most kapta meg és azt mondja, nagyon klassz lett.

(#27) DaveJr válasza <Adamsky> (#14) üzenetére

DaveJr
(őstag)

Igen, csak az pár nappal korábbi. Az új és hivatkozott cikkben ott van, hogy hivatalosan Huawei által kiadatott listáról van már szó.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#28) EclipseGT válasza dinnje (#21) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Nálunk is patent az S7 Edge Oreo.

(#23) Gabenga:

Ott akkor tényleg valami gebasz lesz, mert munkatársam már vagy 3-4 hónapja megkapta a Honor 9-re.

(#29) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Na a sima s7 samun meg egy rakat kaka az oreo,meg jo hogy nem tettem fel;)

[ Szerkesztve ]

(#30) RRamstein válasza no more (#16) üzenetére

RRamstein
(tag)

Mate 9nek sem tett jót a 8.0 olyan szinten dadogós fos lett hogy hihetetlen ,hiába lettek ki kapcsolva az animációk.. teljes vissza állítás ..semmi ..huaweitol nem is vártam többet ..zs kategóriás dzsunka kínai :)

(#31) pit stop válasza RRamstein (#30) üzenetére

pit stop
(PH! addikt)

Akkor miért ezt vetted? :U :F

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#32) Millerchris

Millerchris
(tag)

Kérdés az, hogy mennyire fognak belassulni majd.

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#33) Saltwater

Saltwater
(fanatikus tag)

Nekem a P10 a MIUI 8 után olyan ráérős lett. Ment minden, csak nem pörgött úgy mint előtte. Downgrade után újra pöpec lett

http://hdd-adatmentes.hu

(#34) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Dicséretes? 2 éves kb a P9 a zászlóshajó szériájukból.
És igen, “becsülendő” az is, hogy frissítenek egyáltalán, de ettől még ez nem dicsérendő, ennek alapnak kellene lennie.
Nem akarok flamelni, de ott a másik oldalon az i5s, jön rá az iOS12, ráadásul ezekre a régebbi keszulekekre is lesz optimalizálva a rendszer. Kb 5 év után! Itt pedig dicseretes, ha 2 év után kapsz valamit, ami ráadásul lehet (szerintem inkább valószínű), hogy csak rosszat fog tenni a használhatóságnak.

(#35) szkaroly válasza Ádám16 (#34) üzenetére

szkaroly
(tag)

Én már számtalan olyan hozzászólást olvastam ezen a fórumon Apple felhasználóktól hogy régebbi készülékük totál belassult az új oprendszertől.

(#36) pusszycat válasza szkaroly (#35) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Vagy az akku szop@tástól. :K

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#37) junior11 válasza kbyte1024 (#29) üzenetére

junior11
(PH! addikt)

Eddig nem találkoztam komoly hibával vele, sima S7 Oreo.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#38) NGA válasza Ádám16 (#34) üzenetére

NGA
(PH! addikt)

Ipad air már a 11-től megrogyott.

(#39) Mennali válasza Gabenga (#23) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

Honor 9-re már régóta van

(#40) gabeunit

gabeunit
(kvázi-tag)

Ha honor 8 megkapja a frissítést, akkor az Aptx-et?

(#41) Decske válasza RRamstein (#30) üzenetére

Decske
(tag)

Én spec nem ezt tapasztaltam. Sokkal jobb lett a telefon az Oreo-val.

Nokia Lumia 620 -> Lumia 735 -> Lumia 930 -> Microsoft Lumia 950XL + Huawei Mate 9, Lenovo G580, Microsoft Surface Go, iPad mini 3

(#42) Gabenga válasza Mennali (#39) üzenetére

Gabenga
(újonc)

Pont ez az. Előző telefonom p8 lite volt, arra is a legújabb frissítések fél év-éves csúszással jöttek mint ahogy megjelent.

(#43) Zsoltika11

Zsoltika11
(fanatikus tag)

Független P10 Plus-ra még mindig nincs a kanyarban sem. Semmi. Még a google biztonsági frissítés is januári. Egyszerűen semmi nem akar jönni.

Lumia 1020 / Huawei P10 Plus

(#44) <Adamsky> válasza Zsoltika11 (#43) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Akkor te még Nougat-on vagy? Próbálkozz teljes csomag letöltésével a frissítések alatt (három "pöttyös" menü). Nekem P10 van Oreo-val, júniusi sec. patch-el.

(#45) szabby488 válasza Pano (#10) üzenetére

szabby488
(újonc)

Nekem P9 plusra 2017 januári a biztonsági frissítés.

(#46) Zsoltika11 válasza <Adamsky> (#44) üzenetére

Zsoltika11
(fanatikus tag)

Azzal is próbálkoztam, mármint a teljes csomag letöltésével, de úgy is semmi. Szerintem beragadt. Vagy nem tudom. Egyébként igen, még Nougat-on vagyok.

Lumia 1020 / Huawei P10 Plus

(#47) Krisztian519

Krisztian519
(újonc)

Nekem P9-em van (EVA-L09) és szerencsére "aránylag rendszeresen" kapok rá frissítést.
Jelenleg 2018.május 1. a biztonsági csomag és EVA-L09C432B502 a Build szám.
Sajnos az android 7.0 és az EMUI is csak 5.0.1
Remélem ha az oreót nem is adják ki rá,de legalább az EMUI-t frissítik.

(#48) <Adamsky> válasza Zsoltika11 (#46) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

... akkor 99%, hogy "beragadt". Szerintem nézz be a topic-odba (vagy akár a P10-ébe). Van rá mód (talán Firmware Finder-rel) hogy kirángassa az ember ebből az állapotból.

(#49) pepe792

pepe792
(újonc)

Közben a Telenornál P9 lite 2017-re megérkezett az Android 8

(#50) szkaroly válasza pepe792 (#49) üzenetére

szkaroly
(tag)

Bezzeg a 2016-os Lite-ra nem derogált nekik kiadni a 7-est. Még egyszer köszönjük ezt nekik. :((

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.