Hirdetés

2018. szeptember 23., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Mivel nem igazán terveznek betörni a felsőbb kategóriába a márkával, nem számítok nagy durranásra.

(#2) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Na ilyen kávamentes mobil kène kisebb fenti kávákkal. Nem is èrtem, hogy mièrt alul hagyják meg mások ès nem felül.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#3) Bossyy

Bossyy
(tag)

Iszonyatos választék van mobilokból és az Alcatellel kapcsolatban egyszerűen el sem tudom képzeli, hogy mi szólhat mellettük ha felmerül a választás lehetősége. Még csak nem is különösebben olcsók, presztízse és kölönlegessége nulla. Még a legjobb készülékük is képes volt QHD AMOLED helyett FHD IPS re visszalépni az elődhöz képest. Magyarországon talán egyetlen szerencséjük a márka ismertsége és az operátorokkal való hagyományosan erős kapcsolatuk. A független készülékek piacán nem tudnék érvet találni mellettük.

(#4) szupermacs

szupermacs
(PH! kedvence)

Az Alcatel 3 és 3C között mi lesz a különbség? A burkolat mint az iPhone 5C esetében? Mert a 3 nagyon tetszik, szép telefon.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) mizoli

mizoli
(PH! addikt)

Az Alcatel 5 erről a képről egész jól néz ki :)

(#6) Szabcsizz

Szabcsizz
(őstag)

Most komolyan Samsung háttérképek vannak a hármas szérián?

(#7) dutrás válasza Bossyy (#3) üzenetére

dutrás
(senior tag)

Ráadásul rendkívül pocsék telefonok rendre.

(#8) janeszgol válasza wesder (#2) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Így jó, ha nem akarsz lemondani a szenzorokról, a jó minőségű hangszóróról. Az Alcatel 5 nekem így képről nagyon tetszik.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#9) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Pfej, de rondák!

(#10) gusthy

gusthy
(PH! kedvence)

Árulja már el valaki, hogy az ilyen képek mit árulnak el? Azon kívül, hogy nem háromszög alakú telefon lesz.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.