Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Jhonny06 #24 üzenetére

    nem teljesen más kategóris egyi ksem, mert mindegyik "mobiltelefon", csak más dolgokat helyeznek előtérbe.
    úgy mondom inkább, hogy nem kevés az iphone tudása, hanem nem azt tudja, ami nekem kell. a szoftveres dolgokon még lehet többnyire segíteni (de ahogy már párszor mondtam: ebben semmi köszönet az applenek, mert az ilyen cuccokat ügyes független programozók csinálták). bevallom, hoyg nem tudom felsorolni maradéktalanul miket hiányolok, mert nem mélyültem el benne annyira, ugyanis a készülék árfekvése nem nekem való. de már az a pár dolgo, amiről tudok is elég, hogy negálja a felhasználói élményt, amit esetleg adna.
    ilyenek például a BT, a standard usb hiánya, hogy nem lehet itunes nélkül másolni rá, nincs fekvő qwerty, az sms kezelése hiányos, egyféle videóformátumot kezel, nincs videófelvétel, stb. ezek egy része (a szoftveresek) amennyire tudom javíthatóak, de ehhez ugye törni kell a telefont.

    és ehhez képest én sokallom azt a pénzt, amit elkérnek érte. ezért várom én nagyon, hogy a konkurencia mit tud. illetve ha esetleg kiadnak egy alacsonyabb áru modellt, akkor talán az már jobban megéri. de persze mindez az én szempontjaimat tükrözi. tudom, nem kötelező venni, jelenleg éppen ezt csinálom :)

Új hozzászólás Aktív témák