Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Filtro

    csendes tag

    Amióta bekerült az alapmodellbe is a háttérvilágítás, a mezei felhasználónak totál felesleges mást (drágábbat) venni.

    Bluetoothnak mi értelme van egy e-olvasónál???

    PW3-al nyomom, arról max akkor váltanék el, ha lenne egy olyan harverrel ellátott Kindle, ami elboldogul egy Firefox-kaliberű böngészővel úgy, hogy ne kelljen 20-30 másodpercet várni, mire egy wikipedia oldalt betölt... A PW3 böngészője gyakorlatilag használhatatlan.

    Ja és ne kerüljön már annyiba, mint egy 1-2 éves andoidos flagship telefon, mert azért műszakilag nagyon nem egy liga a kettő :))

    De el is mehetnek a picsába, hogy a dark mode csak PW4-től fölfelé jár, amikor csak a kijelzőn szereplő tartalmat kell invertálni. Retkek...

  • Filtro

    csendes tag

    válasz dabadab #51 üzenetére

    Szerintem lenne hova fejlődni, de az nem a hangoskönyv, meg a gyorstöltés / vezetéknélküli töltés, hanem az, hogy az ember ezeken tudjon élvezhető minőségben híreket, cikkeket olvasni.

    Az e-ink, mint kijelző már elég jó ehhez. 7"-os 300 ppi kijelzőre nekem ne mondja senki, hogy nem elég méretben és felbontásban a szöveges tartalom megjelenítéséhez.

    Aki tanuláshoz használná (színes képek, ábrák, diagramok), annak amúgy se elég ez a harwer, kell a színes kijelző is szóval arra jobb egy tablet / laptop. Mondom én :D

  • Filtro

    csendes tag

    válasz sokomst #53 üzenetére

    Nem vagyok ennyire pro, ilyen szinten nem értek hozzá, hogy hogyan épül fel egy weboldal. :( Az világos volt eddig is, hogy videót, meg mozgó tartalmat nem ezen fogok nézni.

    Én csak egy lelkes felhasználója vagyok a terméküknek, és felbasz, hogy a fejlesztés a baromságok irányába megy el.

    Pedig ez nem a mobiltelefon ipar, ahol már évek óta az irracionális számháború megy (100 Mpixel, 1TB tárhely, 240 Hz-es kijelző, 24GB RAM), és amelyik gyártó nem hoz ki évente legalább 1 flagship modellt, az lemarad arról, hogy a havi 150-170 nettót kereső operátorok rohanjak a providenthez már a megjenenés napján, hogy megvehessék az új modelljüket (tapasztalatból mondom).

    2019-ben épp kint voltam Chicagoban, amikor már kb 3 hete kijött az Iphone 11. Én akkor vettem magmanak egy Iphone 8-ast, a sorban mögöttem lévő huszonéves srác meg vett 3db 11-est. Azt hittem, rosszul látok....

    Na, de Mr. Kindle-nek lenne ideje szépen átgondolni a hosszabb fejlesztési ciklus alatt, hogy van-e egyáltalán értelme új modellt piacra dobni, és ha van, akkor abba milyen fícsöröket pakoljanak és milyet ne, mert itt totál más a célközönség (szeretnék abban hinni, hogy a normálisabb emberek halmaza), akik nem rohannak fejveszve az új modellt megvenni, mint a telefonok esetében. Aztán lehet, pont leszarják, mi kell a népnek, csak megmondta a marketing-osztály most kell új Kindle, hát csináltak rögtön 3-at:))

Új hozzászólás Aktív témák