Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz hito #403 üzenetére

    ja, tisztában vagyok vele, hogy elég sokan hallgatnak rádiót még mindig, én kb. 4 éve függetlenítettem magam mindenféle kereskedelmi rádió/tv adástól, podcastokat hallgatok és spotifyt. egyszerűen nem bírom már, hogy nem akkor megy valamilyen műsor, amikor nekem éppen lenne időm hallgatni, vagy nem olyan zenék mennek, amikhez éppen kedvem van, vagy fél óra pofázásra és reklámra jut fél óra zene, erre egyszerűen nincs időm és idegesít.

    (#404) mjani1172: ahogy fentebb is írom, nekem ez az egész kereskedelmi műsorszolgáltatás az, amin mára szerintem erősen túlhaladtunk, plusz ugye ott van az a faktor is, hogy egy csomó szám azért lesz sláger, mert önkényesen felrakják a rádiók a toplistákra és ennek következtében szarrá játsszák. régebben a tilost hallgattam, de mivel ők amúgy is feltoltak mindent letölthető formátumban, arról is leszoktam, mert akkor inkább meghallgatom, amikor nekem kényelmes.

    de ez persze csak az én véleményem, és tudom, hogy a média fogyasztási szokásaim nagyon nem fedik a magyar átlagot.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák