Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz Bocha #36 üzenetére

    A Twitter-es kollégának én linkeltem az írást (mint látható is a Turulcsiripes converstaion-ből). Erre ő válaszolt nekem hogy kicsit pontatlan az írás idekapcsolódó része. Ezt kommunikáltam én feléd. A Twitter-es "help desk"-nek (ha fogalmazhatok így) nyilván nem feladata hogy a Mobilarénára irkáljon. A Twitter-es jelenlétük értékét én semmiképpen sem nézném le, talán az ide hazai mobilszolgáltatós jelenlét közül a legerősebb. T-Mobile Pulse, tesztem linkelve a T oldalán, új 100MB-os netcsomag, Pulse frissítés elérhetősége, egyéb apró cseprő kérdések.. ezekről mind a kolléga révén értesültem/kaptam választ/köszönhetem a lehetőséget. Nyilván feléd mint újságíró felé a készülékről pontosabban is kommunikálhattak volna a sajtós munkatársak (vagy nem tudom kinek köszönhetitek a tesztpéldányt), ezt nem is értem. Nekem úgy tűnik a Twitter fiók mögött egy geek-eb lelkületű ember húzódik meg, így tőle nyugodtan lehet mélyebb hangvételű dolgokat kérdezni. :)

    Apropó, a PH portál család többi lapjának van Twitter jelenléte (még ha leginkább az RSS tükrözéséről is van szó), kivéve a Mobilarénának. Ilyen szempontból sem haverkodtok a csiripeléssel? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák