Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    :R

    Light-os év lesz VGA fronton, nagyjából mindent tudunk, csupán a pénztárca mérete és a Ft/USD szab határt a vásárlásnak.
    Jövőre, talán a PS5 érkezése hogy milyen VGA alrendszerrel az még kérdéses, de az fog majd egy kis vizet kavarni, ha folytatódik a drágulás.

    Sokan elfogják viselni a nem olyan szép grafikát, az olcsóság jegyében.
    Mint általában a un középkategóriából és az alsó közép kategóriából fogy a legtöbb kártya a piacon világszerte.

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • M107

    addikt

    :R

    Nekem még egy kis R9 270 kártyám van 2014 vettem, minden játék elfut rajta na jó a játékok 90%-a
    Ha, lenne rajta 4-6 vagy 8GB memória még mindig használható lenne HD-ben low esetleg Medium részletesség mellett (2013 jelent meg a kártya)

    Egy 1070 vagy TI és egy 1080 vagy TI Vga-val még 2024-ben is ellehet játszani kérdés a felbontás és a minőség.

    UI:

    Annyira nem fejlődik a játékok gépigénye, hogy élvezetesen ne lehessen játszani rajtuk ez a sugárkövetés most új pénzt is elkérik rendesen érte majd 5 év múlva már lesz normális árú VGA sugárkövetéssel.

    Bár fene tudja mi lesz 5 év múlva :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák