Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WinstonWolf

    senior tag

    válasz #40359168 #8 üzenetére

    Nézd, azért a Netes fórumokon sok gond volt a telefonnal. Nekem S60-as volt. A műanyag töltőfedél fél év után leesett. Garanciában raktak fel másikat, ami szintén fél évig bírta. Nekem ennyi volt a problémám vele, igaz én nem használtam ki az ütésálló "képessegeit" Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy akik durvábban bántak vele, több minőségi problémával is szembesültek.

    És itt vissza is kanyarodnék ahhoz, hogy mi is az a szabvány aminek megfelel. Ezt minden gyártó dobálja, mintha nem lenne holnap. Ezek a katonai szabványok egyáltalán nem azt mondják ki, hogy a hivatkozott behatások nem hagynak nyomot a készüléken, hanem azt, hogy ilyen behatások mellett is használható marad. Ki nem látott még betört kijelzőjű telefont, mely használható maradt? Szerintem mindenki. Ez a szabvány lényege. Esztétikailag sérülhet, de a funkciók megmaradnak.

    Az igazi golyóálló üveg sem olyan, mint a Knight Riderben. Nem lepattan a golyó, hanem nem jut át az üvegen. Elsőre. Időt ad a bennülőknek a menekésre. Szóval nem ártana a fejekben tisztába tenni mik ezek a szabványok, és mit jelentenek.

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

Új hozzászólás Aktív témák