Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz andr_s #2 üzenetére

    Ha a hajlitott akksival jobban kitoltik a teret, akkor nagyobb akksit tudnak belerakni, mivel az eddigi szogletes akksik helyere olyan akksi kerul bele, ami jobban kitolti a teret..Ergo novelik az akkumlator meretet es ezzel egyutt az uzemidot is.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz dezs520 #41 üzenetére

    Ezt mar megszokhattad volna.. Minden almas cikknel ez tortenik, mar evek ota. Az akkumlator pletykanal pedig elohozzak a repedo, sarga kijelzos, karcos iPhone-okat, es "Apple-fun"-kent hivnak minket:D
    Aztan jon egy masik" Apple hozzaerto user" es megint kitalal valami baromsagot, a tobbi pedig ezt a baromsagot folytatva hozzatesz valami ujabb okossagot...
    Ha megnezed a HSZ-ek nagy resze akkora baromsag, hogy rohogok rajta. Volt mar hajlithato akksi, a "biztos levedik" szoveggel... Mit varsz ezektol?

  • Touch-ko

    őstag

    válasz this is life #48 üzenetére

    Az Apple diktalt...
    Igen, megjelent az iPhone, kijott a konkurens cegek iPhone klonja. Kijott az iPad. Kijott a konkurens cegek tabletjei, ami az iPad koppintasa.. iPad, detto, Mac Mini- Chromebox. MBA- megint Samsung, MBP Retina-Google gepe..
    Mivel mindent lemasoltak mar, igy tenyleg nincs semmi elonye mar a konkurensekkel szemben...
    Mivel evente nem lehet `revolutionary device`-t letrehozni, igy nem nagyon lehet elorebb lepni. MAjd talan most a karora, mar honapok ota megy a pletyka ezzel kapcsolatban.
    Nehany hete olvastam egy hirt miszerint mar a Samsung is elkezdett foglalkozni egy okosora fejlesztesevel...
    Igy, ezek utan hogyan lehet letrehozni barmi olyat amivel lepeselonyt szerezhetsz, ha mar a tervezesnel a konkurens cegek azon agyalnak, hogy hogyan lehetne lemasolni azt, amit a masik ceg kutat?

    `Ha valami nincs benne a rendszerben az nem is kell kezdetu mondoka.`

    -Az elso iMac-bol is kihagytak a floppy meghajtot, akkor is azt mondtak, hogy nem kell, mert nincs jovoje. Aztan a sok kritikus anyazott es mi lett a vege?

    -MBA: Az elso MBA-nal is kihagytak a DVD olvasot, mert nem ez a jovo.. Akkor is fel voltak haborodva, lesz.roztak a gepet, mert nincs benne.. Most mi fele haladunk? A nagy hattertarral rendelkezo HDD-k es pendrive-ok iranyaba, amik kevesbe serulekenyek a karcolodassal szemben.

    -Az iPhone nem futtat flash-t. Anno Jobs mondta a fejlesztoknek, hogy ha sikerul normalis flash-t fejleszteni iOS-re, akkor jojjenek vissza es nagyon szivesen engedelyezik.. Ez a mai napig nem tortent meg a mai napig. Igy az iOS termekek nem futtatnak flash-t.
    A kritikusok itt is anyaztak, aztan az androidra is leallitottak a flash fejleszteset..

    Radio: Elotte anyaztak, majd megjelent a netes radiok vetelenek lehetosege. Aztan mindenki elhalkult, miutan a konkurens cegek sem teszik bele a telefonjaik egy reszebe mar...

    -Az MMS-nel szinten anyaztak, hogy miert nincs benne. 2 evvel ra kijott az iMessage, am elotte megjelent az MMS kuldes lehetosege. Azota nem sok MMS-t kuldtek el, mert ugyanezt el lehet kuldeni mail-ben is..

    -Sokan (meg itt a forumon is ) anyaznak, hogy nincs BT az iPhone-ban, amivel file-t lehet kuldozgetni. Ez az iTunes Store miatt nincs, igy meg tudjak gatolni, hogy a megvasarolt tartalmakat illegalisan megosszak, tovabbkuldjek. Sokan anyaztak, hogy mi az, hogy nincs BT az iPHone-ban.. Aztan rajottek, hogy a BT-vel mar nem szokas file-t kuldeni, mert ezt megtehetem mail-ben vagy iMessage-ben sokkal gyorsabban..

    Szoval errol a nem kell ugysem teszunk bele mondokarol ennyi eleg is lesz, ugye?

    En meg vagyok elegedve az OSX-el, az iOS-el, es az osszes Apple termekeimmel. Rajtam kivul meg millioan szinten.. Aztan vannak a fikazok akiknek nagy resze sosem vasarolt, de meg csak nem is probalt (sokszor sosem latott) Apple termekeket, de fikazni azt tudnak. Van ilyenbol rengeteg itt a forumon.. Van aki szerint a MBP azert gagyi, mert `sz.r muanyagbol van`.. A MBP aluminiumbol van a termek megjelenese ota...
    Kell ennel tobb?

    Olvastal mar Apple forumot itt az oldalon? Szerintem igen, mert mas hirnel is talalkoztunk mar.. Mindenhol csak a tomenytelen fikaaradat folyik. Eleg csak ezt a kevesebb mint 50HSZ-t elolvasnod.. Ezeknek a tobbsege csak fika, szidas. Minden hirnel evek ota ez megy.. A moderatorok pedig (sajat tapasztalatom alapjan alkotok sajat velemenyt, ami nem szeg szabalyt) elfogultak. Az, hogy valaki 10HSZ-en keresztul OFF-ol, vagy leb.ziznak (nemcsak engem) az belefer, de ha beidezek egyetlen mondatot a moderator uzenetebol, azert kapok 1 nap buntetest...
    A minosithetetlen HSZ-ek pedig megmaradnak, meg most is megtekintheted oket az elozo `iPhone FullHD kamera` topicban...

    [ Szerkesztve ]

  • Touch-ko

    őstag

    válasz this is life #53 üzenetére

    `az en velemenyem hogy inkabb legyen benne aztan majd en eldontom hasznalom e `
    -Gondolom nem zavarna a floppy 8, 5 1/4, 3 /12 inches, esetleg casette system, a VGA csatlakozo, a PS2, FW400 FW800, a a CD-rom, valamint kulon DVD Rom.
    Ezek mind kellhetnek, mert ugye a user dontse el, hogy mire van szuksege. Ha igy mukodne a dolog, akkor a szamitastechnika nem itt tartana..

  • Touch-ko

    őstag

    válasz this is life #64 üzenetére

    Olvasd el megegyszer a kommentem lecci. A floppnynal es az osszes tobbinel is ment a vita.
    Tovabba ugy lehet drasztikusan megvaltoztatni valamit,(akar egy iparagat) ha valtoztatunk olyan dolgokon aminek pl nincs jovoje...
    Az arak csak Mo-n mahasak, nah meg a kornyekbeli orszagokban, es Afrika egyes orszagaiban.. Miert? Mert a fizetesek alacsonyak, az adok magasak. Szamold mar ki, hogy egy 375k-s gepen mennyi ado van. Elarulom, 79,722.. Ez csak az Afa.. Errol az Apple tehet?

    Most neztem a magyar iPhone arakat, es bizony egy osszegben te tobbet fizetsz a Tmobile-nak a 8Gb-s iPhone4-ert, mint amit en fizettem az iPhone5-ert (32Gb) ugy, hogy az elofizetesi osszegek hasonloak. Ehhez persze en tobbezer perc es text-et kapok korlatlan nettel, mig az iPhone4-hez te kapsz 400percwt, es 400sms-t valamint 2Gb netet..
    Errol is az Apple tehet?
    Nem hinnem...

  • Touch-ko

    őstag

    válasz this is life #69 üzenetére

    Ha a kulso alapjan itelnem meg az iPhone-t, akkor azt mondanam, hogy az elso generacios lett a legszebb.
    Epp ugy, ahogy az elso generacios iPad, es az iPod Nano es Classic is a leggyonyorubbek. Amugy furcsa, de nekem az iPhone4 nem nagyon tetszik kulsore. Inkabb akkor a 3G/S kulseje, valamint meg az 5-os is szebb szamomra, mint a 4/S. Szamomra talan a MBP (uj retina), valamint a MacBook utolso 2 szeriaja lett szep, es az iMac G4,G5. Szamomra design szempontjabol (a modern Apple eszkozkrol beszelek) maradandot alkottak, es szerintem design szempontjabol a mai napig megalljak a helyuket.

Új hozzászólás Aktív témák