Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezs520

    senior tag

    Minden almás ciknél azt gondolom,hogy ezeknél a kommenteknél nincs lejjebb...és mégis mindig meglepődöm :C
    Magyarország,én így szeretlek!!! :K

    Kopi3145 "fekete i5-öt láttam francia öltönyös fazonnál, amiröl nagy foltban kopott le a festék fémig"
    Kopikám,láttam az egyik ismimnél Nexus 4-et(a fülinél tartotta),be volt repedve a hátulja...
    És????...várj mégegyszer,ÉS? :F Az egy dolog,hogy ez most hogy is jön ide,de hogy ebből te miért is vonsz le bármilyen következetést,na azt látod nem értem...
    Mikor regeltem az oldalra,látván a "nagy" rangokat,mindig azt hittem,hogy húú ez az emberke biztos mennyire bölcs(inteligens),és joggal érdemelte ki az ő nevéhez kapcsolodó titulust...pffff,jól benéztem.
    Látok itt az oldalon "hatalmas" rangokkal irkálni akkora blődséget,vicc :Y

    És azt már nagyon zárójelben,volt 3GS-em,nővéremnek adtam el,(nem 8 gigás,ez még az elsők közötti 16-os)full karcmentes,a HÁTLAPJA is,nemhogy repedtt.
    A menyasszonyomnak 4-s e van,sárgaságnak nyoma sincs,nekem 4s-em szintúgy...
    Ezzel nem azt mondom hogy a problémák nem léteznek,de azt azért ne álísd,hogy az összes kiadott 3 as széria reped,és törik,a 4 es széria szintúgy(a sárgaság ha jól emlékszem,a ragasztó száradásával elmúlt)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák