Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pixa

    aktív tag

    válasz total90 #50 üzenetére

    Nézd, lehetne a méretcsökkentés terén már lépni! Az Apple meglépte a nanosimmel! Nem hiszem, hogy az annyira nagy szabadalom lenne, hogy a Sony, Samsung, HTC, vagy bármelyik más gyártó ne tudná bevezetni.
    Annak örülök, hogy a technika/technológia mára akkorát fejlődött, hogy tényleg egy okostelefonba benne van szinte mindaz amivel az ember a munkáját, magánéletét eltudja látni. Viszont kevésbé fog el az öröm amikor akár napi két töltés is kell(het) egyes készülékekhez.

    Tudom nem szabad elvárásokat támasztani, mivel jelenleg ennyi van, tessék beérni ezzel. De ekkor viszont azt tudom mondani, hogy nem a másikat kell majmolni külsőre meg legyorsulni processzorba meg egyéb dolgokba, hanem inkább tervezni, újra és újra átgondolni a dolgokat, s csak ezután letenni az asztalra egy olyan mobilt ami igazán kiforrott!
    Lásd az autók esetét! Ott legalább tesztelik mielőtt piacra dobnák. Az a tény, hogy a tesztek ellenére vannak hibák, az egy dolog! Tökéletes nincs! Viszont a jó helyett lehet jobb! Ez vitathatatlan! :)

    Az integrált sim vagy mondjuk úgy online sim nem rossz ötlet! Ám, mint látható a kártyaadatokkal vissza lehet élni!
    Mondjuk, ha elkészül akkor szerintem a Google fog ilyen téren nagyot dobni. Elvégre, ha nézzük a Glass-t akkor oda igen pici sim kell(ene). Ezt pedig integrálva valóban sokkal könnyebb kivitelezni!
    Aztán ugye ez majd a gyakorlatban elválik.

    "...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

Új hozzászólás Aktív témák