Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABal

    őstag

    válasz bokrosolajos #50 üzenetére

    "...már rég az utcában van, mikor mondja, hogy "fordulj jobbra"

    Ezt melyik navival tapasztaltad? Én csak a natív R66-ot használom, de annál ez soha nem fordult elő. A grafikai megjelenítés valóban késhet az aktuális állapothoz képest, helyenként sajnos tényleg akár 15-20 métert is, de a hangbemondás eddig nálam hibátlan és pontos volt.

    "Van egy ritka hülye dolog a badában: össze-vissza rakja fel az indító ikonokat a menüben."

    Én nem örülnék neki, ha alapértelmezettként ABC sorrendben lennének az ikonok, mert jobban szeretem a magam tematikája alapján elrendezni őket (pl. a munkámhoz kellő dolgok az első oldalon, játékok is egy helyen egy másik lapon stb. Sokkal logikátlanabbnak találnám, ha a Plants versus Zombies a Route66 szomszédja lenne. De tény, hogy választási lehetőségként ott lehetne a rendszerben az ABC szerinti rendezés is. Nem is tudom, hogy erre miért nem gondoltak.

    Y72:Az üzemidőre vonatkozó állításod meglepő. Én sem tartozom az üzemidő rekorder felhasználók közé, de normál használat mellett (ez állandó wifi, kb fél óra videó, fél óra bluetooth kihangosítón keresztül, kb 15 perc játék, 20 percnyi beszélgetés meg néhány SMS-t jelent napi szinten) nálam 2 napot kibír, és visszafogottabb használattal a 3. nap estéjén kellett töltőre tenni. Ennél többet én sem tudtam elérni, pedig volt aki még ennél is hosszabb üzemidőt emlegetett. Ezt már én is szemöldökráncolva fogadtam, mert nálam akkor sem sikerült a 3 napon túl életben tartani, ha egy hétvégére az asztalon feküdt és nem csináltam vele semmit.

    Vannak funkciók, amelyek nagyot harapnak az akksiba (nálam pl az Exchange ilyennek bizonyult), de amúgy teljesen korrekt üzemideje van a telónak.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Új hozzászólás Aktív témák