Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    sokan szeretnének ilyen szar eredményt.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz strogov #22 üzenetére

    te is nagyon jól tudod, hogy mire céloztam, sok cég még ezt a csökkentett profitot is megirigyelné. még azt is elárulom, hogy azt is mögé gondoltam és szerintem ez is egyértelmű, hogy amikor a csúcson lévő cégek (jellemzően apple, samu) valamilyen mutatóban picit visszább esnek, akkor elkezdenek károgni, hogy kipukkadt a lufi, nem tudják lenyomni az emberek torkán az árazást, és egyéb hülyeségek. Az volt a kedvencem, amikor a vártnál kb 1 millióval kevesebb iPhone-t adtak el negyedévben, és jöttek kárörvendve, hogy no lám, már nem tud mindent szar lenyomni az emberek torkán az apple és itt az iphpone sikerének vége. csak mert 78 helyett 77 milliót sikerült eladni. főleg amikor egy sony fanatikus jegyezte ezt meg, holott abból a márkából most éppen összesen adtak el 2 milliót egy negyedév alatt, holott a sony nem csak a felsőkategóriában van jelen.

    23: te is tudod, hogy erre gondoltam, csak azért röhögsz, mert a napokban nem fogadtuk el a fals érvelésed egy másik topikban, aztán most máshol éled ki magad. ez téged minősít.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz tomboy0013 #29 üzenetére

    és 30: sosem jó, ez gy van. Csak azon idióta megjegyzések ellen szólaltam fel, ami pl a Note 7 balhénál volt, ahol egyesek már azt vizionálták, hogy ebbe belerokkan az Samsung. LOL. Itt is néhányan azt hiszik, hogy az s9 valami baromi nagy bukás lett, és most aztán fejvesztve ki kell találni valamit, különben nagyon nagy baj lesz. hát nem.

    a másik témában meg te vagy értetlen, és te hoztad át ide az ovis viselkedést, én csak röhögtem rajtad, engem ez már évek óta nem érdekel. de téged már kiismertelek, szóval mész ignore listára, mert értelmetlen veled beszélgetni.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák