Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PpenoO

    őstag

    válasz Slukkica #15994 üzenetére

    I.

    Stock 4.0.4 + Matrix v19 kernel, gyári launcher (késöbb rátérek miért), értesítési területen kapcsolók, stock lockscreen, Galaxy Nexus bootscreen, cycle battery,

    A legfontosabb számomra az lenne ha meglehetne oldani a random csengőhang problémát. Idáig csak Stock 4.0.4et használtam, nem tudom, hogy CM9be vagy esetleg más Custom ROMba megoldották már ezt a "gyári hibát". Nagyon idegesítő, hogy nem azon a csengőhangon csörög a hívó fél, mint amit beállítottam.

    Fontos lenne még a lassú SD írási sebesség orvoslása. Lehet már ez is megoldódott custom ROMoknál.

    Nem utolsó sorban jó lenne egy reboot ill. bootloader funkció a kikapcsolási menüben (powergomb)

    Azért voksoltam a gyári Launcherre mert mindenki másra esküszik. Nekem pl a sima ADW lenne a jó, mert ez jön ki a legjobban a desktop visualizer nevü programmal ami számomra létfontosságú app. Ettől persze itt sokan röhögő görcsöt kapna... sima ADW? Muhahaha... Valaki az APEXra más a Launcher Prora esetleg a Trebuchetra esküszik. Szerintem mindenki tegye fel azt a launchert ami neki a legjobb.

    Gondolom a gps.conf, full hw acceleration, nstools, Voodoo control app és a hasonló nyalánkságokat nem kell említeni.

    II.

    Cybergr alap + Matrix v19 kernel, többi idem

    III.

    CM9 alap + Matrix v19 kernel (ha megoldható), többi idem

    Tisztelettel,
    PpenoO

    P.S.: Egy nap eljutok odáig, szívesen kipróbálom a munkát. Lehet ma asszonyt a sarokba rakom és este romolda lesz.

Új hozzászólás Aktív témák