Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz hülyegyerek #94 üzenetére

    Vegyük észre, hogy minden OS netfüggő, ha igénybe szeretnéd venni azokat az extrákat, amelyekben az Android erős.

    A GPS-hez meg akkor kell netkapcsolat, ha a Google-féle navit akarod. Az NDrive és iGO navikhoz továbbra sem szükséges.

    Az Android rendszer felhasználóbarátságához és rugalmasságához pedig nem férhet kétség, közelít az iPhone-hoz, csak itt nem egy darab korlátozott telefont vehetsz meg ezzel az OS-sel, hanem különböző funkcionalitású és gyártmányú eszköz közül válogathatsz. A jelenlegi érintős OS-ek között magasan a legjobb, a Symbian sehol nincs, a csupasz WM egy őskövület ehhez képest, még a Maemo megszorongathatja, csak egy szem készülékkel ezt nehéz kivitelezni. Nem véletlen, hogy a Samsung csinálja a Badát.

    Nem az van, hogy trendi és mi itt ugrálunk, mint a hülyegyerekek, hanem az van, hogy rohadtul jó a rendszer. Ha valaki, akkor én utálom a Google-t, de ami jó, az jó. Azt hiszem, hogy elég érintős rendszert próbáltunk ahhoz, hogy meg tudjuk ítélni a dolgot.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Ulkesh

    őstag

    válasz hülyegyerek #94 üzenetére

    "Hát én ezt nem értem....Ezek a cuccok tényleg olyanszinten netfüggők,hogy mobilnet nélkül max telefonálásra jók....szóval kéne a halálnak."

    2010-ben ez a világ boldogabbik felén már alap dolog, egy alapszintű előfizetéshez is már alapból jár pár gigás adatcsomag, egy közepes csomaghoz meg akár korlátlan adatforgalom is járhat. Sajna ezek a készülékeknek nem kis hazánk az elsődleges célpiaca, ezt el kell fogadni.

    "miközben olyan alapdolgok hiányoznak belőle,mint az equalizer"

    Smartphone-ról van szó, ha nincs, akkor töltesz le olyan lejátszót, amiben van.
    Nekem speciel nem kellene, mert utálom a mesterségesen megváltoztatott hangzásvilágot.

    "Az én értékelésem: folyamatos netkapcsolat szükséges hozzá (a gps-hez is,ami azért elég gáz"

    Téves. A Google Maps-hez kell folyamatos netkapcsolat, az iGO, Sygic, nDrive gond nélkül elnavigál net nélkül is.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz hülyegyerek #94 üzenetére

    Nem nagyon olvastad te el ezt a cikket... vagy a szovegertelmezessel voltak problemak.
    A GPS-hez nem kell internet. A google map-es GPSes megoldashoz igen, de a telefon ugyebar nem csak ezt tudja futtatni, szal ez a mondatod messze volt az igazsagtol.

    mp3 csengohangbeallitasa:
    Nemtom miert kerult kihangsulyozasra, de en arra kovetkeztettem, hogy lejatszas kozben a zenelejatszobol kozvetlenul tudod beallitani csengohangnak, ami meg mindig nem tul nagy wasistdas. A masik tippem pedig az iPhone-os "nem allithatod be csengohangnak a sajat mp3adat" korlatozas kontrasztjanak kihangsulyozasa miatt. Nemtom.

    Az EQ pedig egyelore alapbol hianyzik az androidos telefonokbol. De ez is reg leragott csont. Fejlesztik es biztos vagyok benne, hogy iden nem egy EQ-s alkalmazas fog kikerulni a marketre.

    A keszulek pedig nem 180 rugos, hanem joval kevesbe draga. Az egy masik dolog, hogy itthon amig lehet jocskan dragabban fogjak a tengerentulrol behozni ezeket a keszulekeket.
    Ha nem koveted nyomon az android fejlodeset, akkor nem tudod ertekelni a valtozasokat...

Új hozzászólás Aktív témák