Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz Fancy-boy #49 üzenetére

    minden rossz szándék nélkül mondom, kicsit tényleg túlpörgeted ezt a kérdést, illetve feleslegesen húzod rajta az agyad. hülyeséget ettől függetlenül nem kérdeztél, hiszen az ilyen híreket olvasva én is sokszor csak vakarom a fejem.
    nézd, a hibát elismerték, javítani fogják. ennél többet nem igazán várhatsz szerintem. - még akkor se, ha történetesen vásároltál egy ilyen készüléket és így érint is ez a kellemetlenség.
    az már más kérdés, hogy épp egy ilyennel nyit az MS az első Lumia készülékük megjelenésekor...bár az utóbbi időben annyi hasonló történetet láthattunk már "negatív reklám is reklám" címszó alatt. úgyhogy még akár lehet szó erről is szerintem :)

    mint azt fentebb írtam, sok baki ennél kevésbé látványos, így nincs visszhang....tehát sokszor nem is javítják. ez most történetesen épp egy olyan bug, ami kínosan szembetűnő, így nyilván instant mód kapja is a javítást. - ahogy az összes többi, hasonlóan kínos baki estén lenni szokott.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Fancy-boy #49 üzenetére

    Én úgy érzem te vetted támadásnak amit a konkurenciáról írtam, de akkor most mondom, hogy én nem vettem támadásnak a dolgot csak más oldalról közelítettem meg, amit te félreértettél. Ennyi.

    Egyébként láttam olyan bemutató videót is youtube-on aminél semmi baj nemvolt az érzékeléssel, tesztet is. Nem biztos, hogy az összes készüléknél jelentkezik a hiba, sőt... Simán át lehetett siklani felette, ugyanúgy mint más hibákon is. Nem kell ezt túlpörögni. Javítják és kész.

Új hozzászólás Aktív témák