Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Az X10 2.3-al egyáltalán nem egy kategória az új, 2magos szörnyekkel.

    Egy X10-hez már hozzájuthatsz akár 70E forintért, így a megjelenő újdonságok sem tudásban, sem árban nem az X10 versenytársai.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • redmonk'

    tag

    válasz mrlujoak #101 üzenetére

    "Az X10 2.3-al egyáltalán nem egy kategória az új, 2magos szörnyekkel."

    Ezt senki nem is állította. Még szép, hogy nem egy kateg..

    "Egy X10-hez már hozzájuthatsz akár 70E forintért, így a megjelenő újdonságok sem tudásban, sem árban nem az X10 versenytársai."

    Nem is szánnak annak semmit. Csak vannak itt olyanok akik képesek egy Arc-t összehasonlítani egy 2 magos készülékkel, csak azért mert sokba kerül. Még szép, hogy sokba kerül mert újítást annak ellenére tartalmaz, ahogy egyéb gyártók termékei (csúcstermékei) jó esetben. De ennek vegyünk is itt véget, ugyanis ez a topik nem erről hanem az X10-re majd megjelenő gingerbread-ről szól. Akárki akármit mond ez nagyon jó és korrekt húzás a gyártótól, így a régi tulajokat megtudja tartani, újakat szerezni akár és persze növelni tudja sztem az eladásokat. Sztem amint megjelenik az X10 mini és X8 utódja azok is kapnak valami frissítést.

    !OFF!

    Ha valaki még nem próbálta ki a Hanashi Messengert ami a Sony Ericssonnak fejlesztett nagyon jó alkalmazás szerintem tegyen egy próbát. Én imádom és nagyon jól működik.

    !be hard, be ruthless!

  • mrlujoak

    veterán

    válasz redmonk' #102 üzenetére

    Nem is neked ment a hsz :)
    Te legalább látod a lényeget, vannak akik viszont nem. Ők hozzák fel ide is pl a nem ide való modelleket...

    Tökéletesen azonos állásponton vagyunk.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • redmonk'

    tag

    válasz mrlujoak #103 üzenetére

    Ja, okés...azt láttam, hogy nem nekem jött de azt is, hogy "senkinek" ezért gondoltam, hogy írok.

    Abszolute azonos állásponton vagyunk, csak utálom azt látni, hogy vannak akik nem pro és kontra tekintetben irogatnak. Mindennek két oldala.

    !be hard, be ruthless!

  • mrlujoak

    veterán

    válasz redmonk' #104 üzenetére

    ...nem, nem senkinek, hanem azoknak, akik ezen lovagolnak. Amolyan kollektív hsz volt, hogy ez a téma nem igazán ide való. Nevesíteni a személyeskedések elkerülése végett nem tettem, így az, akinek szól, tudni fogja... :)

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz mrlujoak #105 üzenetére

    én nagyon örülök a frissítésnek, bevallom őszintén, nem is gontoltam volna!
    azok után, mekkora hercehuca volt az 1,6-2,1 között, legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy ilyet lép meg az SE.
    Pont most akartam eladni az X10et és venni egy ARCot, de így megtartom.

    Egyébként nem tudom, akinek akadozott és egyéb problémái voltak a készülékkel, hogyan és milyen módon vásárolta... Én gyárilag függetlenül vettem tavaly májusban a 24hónapos garis verziót (szóval nem az EUból bizniszelt ki tudja milyen szoftverhekken átesett sufnimobil boltos garanciás verziót) és soha semmi gondom nem volt vele. A menüm villámgyors, 720p filmeket játszik le, beletekerésnél azonnal odaugrik nem gondolkodik, a csúszkámmal semmi baj nincs, az akksim is jól bírja. Atomstabil a wifim és a btooth is. Nagyobb weblapokat wifin pillanat alatt tölt be, görgetés is zökkenőmentes...
    Animált weather gadgetek mindenfelé, az összes hátterem tele van rakva dinamikus infókkal és mégsincs akadozás. Sosem kellett task killert használnom, szóval respect az x10nek és az SEnek is.

    Én aztán használom mindenre, amit csak tud és meg kell állíptanom, hogy a jelenlegi applikációk futtatásához ennél gyorsabb készülékre nem igazán lenne szükségem. Kétmagra sincs szerintem. Persze jó dolog, de jelenleg még csak hype (nevezzük egy távoli előremutatásnak).
    Aztán előfordulhat, hogy 2év mulva olyan appok lesznek, amik akadnak ha nem kétmagod van, de most biztosan nem.

    Szóval óriási UP a hírnek, és nem fikázni az SE-t, mert végre igazán jó készülékekkel vannak a piacon, és kezdenek észhez térni service terén is. Ami mindeképp üdvözítő!

    [ Szerkesztve ]

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

  • joey04

    titán

    válasz vipnolf #106 üzenetére

    Egyébként nem tudom, akinek akadozott és egyéb problémái voltak a készülékkel, hogyan és milyen módon vásárolta
    T-mobile. Talán megbízható forrás...

    A menüm villámgyors
    Kérdés mihez képest. Ha régebben is SE okostelefonokat használtál, akkor valóban villámygors, hiszen a symbian touch verziója kezdektől fogva bukta volt, ez nem a SE sara, de attól mg lassú volt a SE Symbian. A WM féle csoda x1, x2 meg botrányosan lassú volt. Ezekhez képest valóban villám az X10, de egy másik, hasonló kategóriás HTC mellett már nagyon nem. és akkor más rendszerekről még nem is beszéltünk... Főzött ROM sokat segített, de nem az igazi, nagyon nem. Hozzáteszem 2011ben (vagy akkor még 2010) ebben a kategóriában igazán használhatatlan telefon nem létezik, szerencsére ide már eljutott a világ. De a konkurenciához képest gyenge az X10. Viszont szép. Én nagyon megbántam, hogy akkor nem valami HTC-t vettem kipróbálni.

    720p filmeket játszik le, beletekerésnél azonnal odaugrik nem gondolkodik, a csúszkámmal semmi baj nincs, az akksim is jól bírja. Atomstabil a wifim és a btooth is.
    agree

    weblapokat wifin pillanat alatt tölt be, görgetés is zökkenőmentes...
    A betöltési idő ha nem is villámgyors, de elfogadható. A görgetés azonban elég darabos, a többikehez képest.

    Animált weather gadgetek mindenfelé, az összes hátterem tele van rakva dinamikus infókkal és mégsincs akadozás
    Ez még a 2 magosoknál sem mondható el. Az Arc sokat fejlődött, és a jelenlegi bétás 2 magos gépektől nem sokkal marad el, tényleg gyors a vashoz képest, de ott is van némi lag. Ez annak a következménye, hoyg a droid mindenen elfut, ennek ez az ára, cserébe van millió más pozitívum. Viszont az X10 itt is gyengébb, mint mondjuk egy Desire.

    Persze jó dolog, de jelenleg még csak hype (nevezzük egy távoli előremutatásnak)
    A videók alapján nem ez derült ki. Igaz nem az LG féle 2x a követendő példa feltétlen, vagyis elég nagy fail, hogy 2.2 van rajta. A bétás sgs 2 és sensation gyorsabb náluk, igaz 2.3 van rajtuk.

    és nem fikázni az SE-t
    de nem is kell örömtüzeket gyújtani. Ez egy szépségtapasz, semmi több.

    végre igazán jó készülékekkel vannak a piacon
    nem kiemelkedőek most sem, de korrektek.

    kezdenek észhez térni service terén is
    reméljük így lesz

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • petri

    tag

    Sziaszitok!
    frissíteni szerettem volna az x 10-et 2.1-ről 3.0-ra a számítógépre telepített programmal jól is ment egy darabig de aztán kiírta hogy nem tud valamit telepíteni én meg levettem a telót a gépről. Beszerettem volna kapcsolni de semmi nem csinál semmit és most egy kicsit ideges vagyok hogy tönkretettem. Ha valaki tud segíteni az írjon nagyon hálás lennék :)

Új hozzászólás Aktív témák