Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lionking01

    tag

    válasz blueMerle #26 üzenetére

    Ismerős. Nem 1 éve használok számítógépet. Ismerős az Elender? Nekem már akkor volt Internet előfizetésem, ami havi 2000 forintba került, és 10 órát foglalt csak magában. Gondolom, hogy sokan vannak így. Csak azért írtam, mert ettől még igaz, amit mondok, hogy a mediatek proceszorok nem éppen vannak top-on. Hiába 4 magos. Nagyon nem olyan a teljesítménye, mint amilyennek kellene lenni. Szoftver frissítésről meg ne is álmodjon senki sem! Még a neves gyártók is sokszor fáznak a szoftver frissítésektől.

    Mellesleg MyAduio telefonja van anyukámnak, két magos MT6577-tel, és meg van vele elégedve. Neki megfelel. Nekem már nem kéne. Inkább egy régebbi, márkás telefon. Ez is. Tavaly Decemberben vettük, és rá egy hónapra már Jelly Bean-nel jött ki, de még csak szoftver frissítés sincs a menüben. Nem is lehet letölteni hozzá. Legalábbis hivatalosat nem.

    Egyébként nekem mind1. Vegye, aki akarja. Aki igényesebb az átlagnál, és nem csak a beépített alkalmazásokat fogja használni, az úgyis megbánja, de akkor már késő lesz.

    OFF
    (Tipikusan, mint a nekem úgy autó kell. Újból csak Suzukira van pénzem, de irigykedek, amikor a szomszéd beül a 10 éves Volvo-jába. Pedig a Suzuki helyett is lehetett volna jobb autót is venni, használtan, de hát neki új kellett. Hát akkor meg nem kell irigykedni.)
    ON

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák