Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz biker #995 üzenetére

    A fűzőt kb. három hete vettem, mert már nem bírtam elviselni ahogy fájt a hátam. Azóta hordom csak, de nem 24/7-ben, hanem csak ha hosszabb sétára indulok, vagy autózáshoz, vagy hosszú várakozással meg utazgatással járó orvoshoz mászkáláshoz. Azért veszem fel mert nélküle csak kúsznék mint a csiga. Műtét óta ritkán vettem fel fűzőt a derekamra is, csak kb. 3. hónapra kezdett el romlani a hátam, még akkor is próbáltam fűző nélkül hátha erősödik. De aztán muszáj volt mert nem bírtam. Ahogy épültem fel a műtétből, úgy próbáltam fokozatosan terhelni a hátamat, mobilizálni meg erősíteni. De ezzel párhuzamosan romlott a nyakam de főleg a háti szakasz állapota. Tegnap előtt például váratlanul ért egy tüsszentés, nem tudtam felkészülni rá (olyankor az oldalamra fordulok vagy ha álok megkapaszkodok valamibe) és a hátamon fekve ért. Akkorát rántott rajtam hogy azt hittem a bokámat lefo.om. Rögtön erőteljes fájdalom jelentkezett a hátam közepén plusz erőteljes kisugárzó a bordáim mentén a hasfalam felső részéig. Na ez mitől lehet ha a gerincemnek semmi baja?! (Protrusio disci intervert. Th IV.-V. :F )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák