Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ballus

    csendes tag

    Szia Mateisti!

    A lábamba nem kisugárzik, hanem amikor még a műtét előtt annyira nyomta az ideget, hogy már kezdett zsibbadni a jobb lábam, akkor lett ilyen érzéketlen. Tehát ha a kezemmel végigsimítom a lábszáram és a lábfejem, akkor alig érzem. Ez van. :U
    Voltam fizioterápián, nekem nem használt de nem is ártott.
    Kaptam papírt a Széchenyibe a reumatológusomtól. Azt hittem - naivan - hogy majd ingyenes lesz....áááá, dehogy! 3000 helyett 1000-be kerül csak, viszont oda kell érnem minden alkalommal 6-ig, hogy a papíromat leadminisztrálják (nagyon komolyan veszik, röhej)! Egy alkalommal voltunk, asszem többet nem megyek, mert pont az lett volna a jó az egészben hogy este vagyunk ott amikor a tömeg már hazament. Pénztáros szájába szívesen beleléptem volna, úgy beszélt velünk és az egész hajcihő, amivel jár, nem ér ennyit. Inkább megyek amikor nekem tetszik és fizetek érte többet!
    Masszázs is járt volna hozzá, de az sem akármikor!

    Gyógytornára is oda fogsz járni a Hegedűs Gy. utcába?

    Egyébként még az Ormos Intézetben nekem is két sérvet láttak, de ezt sehol máshol nem erősítették meg. Azért ennek még utána járok valahogyan, ha másképp nem lehet, magánban elmegyek CT-re vagy MR-re.

Új hozzászólás Aktív témák