Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Eastman #30 üzenetére

    Nem vagyok szakértő, de a kemény víz oka tudomásom szerint a sok oldott kalcium és magnézium, és ez jó is a szervezetnek. A napi beviteli szükséglet 1000-1500mg Ca és a keményebb vizekben van kb. 300mg literenként. Ha ezt nézem, kifejezetten egészséges a magyar ivóvíz. A vízforralóban is ezt látod, leülepedik, ahogyan a plusz tablettából is. A sok betegség oka inkább lehet a kiugróan sok dohányos, alkoholista, depressziós, mozgásszegény és egészségtelen étrendet folytató ember, illetve ezek kombinációja.

  • Chaser

    titán

    válasz Eastman #42 üzenetére

    azok vanna...the american dream ( :
    ott is ugyanúgy megy a vásároljunk többet mint bírnánk, csak ugye ott egészen más egy ingatlan hitel feltétele mint itthon, jóval többen tudnak jóval nagyobbat álmodni
    részint erre épül az usa, sztem

    Tikakukac
    Egy IT végzettséggel és építészmérnökivel simán beleállunk húgommal falazni, csempézni és bútort szerelni,
    látod-látod, nem tanultál volna tovább és most kereshetnél pénzt ;]
    ebben pl nagyot fejlődött az ország, a melós embert legtöbb helyen már nem lenézik, hanem a lába nyomát is megcsókolják..csak menjen, ha qrva drágán akkor is, csak menjen
    sajnos a sok kontár beleront az összképbe
    vonat meg olyan amilyen, sokszor én is szaladtam bele csúszásba, volt hogy köki előtt kb fél km-rel megállt fél órára....kökiig akartam menni ( :
    és nyilván van az országnak sok kevésbé szép és szegényesebb érsze
    na de melyiknek nincs?
    tán usá-ban nincsenek gettók? dehogy nincsenek

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák