Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz aginor #87 üzenetére

    kicsit betegeskedtem, iccaka' olvastam vga topikokban, itt is, máshol is, gw/palitnál is uo. sok defektes ventis példányról lehet olvasni mint csigabájtól' - no jó, csigabájtról' többet... -
    nincs fogymérőm most, amit tudok, terhelve is nagyon messze van a hangostól, a hűtő meg nem nagy rajta, kb mint a 1660 gw itx-é - ez is itx, gpu feszt levettem gyári órajel mellett, ramot viszont felcsavartam 6-ról 8e-re -
    jó a hallásom, lehet hallanám a gw-t, lehet nem, cpu úgy néz ki meglesz hangtalanul, táp félpasszív - bár lehet ezt is visszaviszem, ventivel kereg a 30e ft-os seasonic, az előző jobban kerregett, az csak 25e ft volt ( : -
    jah táp, 550w focus gold+, papíron 30% terhelésig jár hibrid módban passzívan a venti, zen 2700 allcore 3,4-3,6 és az 570 mellett még egyszer sem kapcsolt be a venti tesztek vagy játék alatt:) szóval esélyesen 1660 fogyasztásán nem megy túl, -0,2v gpu feszt kapott, csak egy "picit" lőtték fölé a gyári adagot - viszont default beállítással sem kapcsolt be a táp ventije -
    mért nem vitted vissza a kártyát elállással? ha jól értem gyorsan kiderült h gondos

    szerk:
    Gibo
    amíg mo-n élünk nem érdekes kint milyen árak vannak ( : - jó, te lehet ott élsz, vagy vannak rokonaid, de azzal én kitörölhetem sajnos :) -
    hatalmas business lett volna pár ezer ft árért cserébe kiküldeni külfödre a durván kerregő seasonic tápot 6-7-8e ft-ért ( :
    de egyébként itthon lehet lőni zafír pulse 5700-at 124e ft-ért, játékkal, customot 102-3e-ért, nekem ott a driverekkel és sync nyűgökkel van bajom, egyébként simán jöhetne az 5700 pulse ha nem is használom ki, igen korrekt hűtőt kapott

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák