Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Lenry #21139 üzenetére

    "mondjuk nem tudom mekkora moszad ügynök lehetett fénykorában, aztán a rajzolás meg csak álca :D" nekem az electrotechnika tanárom volt ilyen, az Öcsi bácsi.
    Elmesélte, hogy Szovjetunóban, meg Kazahsztánban meg itt-ott titkos ügynök volt (szerintem max porszívóügynök)
    Meg hogy ledobták a sivatagba 80km menet felsszereléssel egy nap 80km-t gyalogolt a Szaudi sivatagban, aztán rájött h ellenkező irányba ment így visszafordult és másnap legyalogolta a maradék 160km-t. xD
    De elmesélte azt6 is mikor Debrecenben a homokkerti felüljáró alatt sugárhajtású géppel átrepült. (vajon a magas feszültségű kábelek alatt, ahol szembejött a villanymozdony, vagy felette ahol 30 centi van és a híd anyaga következik?)
    Különben valamelyik volt szovjet utódállamban az ő konkrét szavazatán múlt, hogy megdőljön-e a rezsim vagy sem. Egyébként járt az űrben is, csak ez titok, ezért nem találni róla semmit.

    Eleinte még hihetőbb storyjai voltak, egyszer mondta, hogy 20 ezer könyvet olvasott el eddig életében. Osztálytársam megkérdezte egyszercsak h tanár úr hány éves? Mondja h 48... erre azt mondta az osztálytársam : ha tanár úr mindennap csak egy könyvet olvas el, akkor 54 évesnek kéne lennie. Erre öcsi bácsi bevágott neki egy bazi nagy egyest órai munkára, mondván, hogy nem figyelt xD
    Akkor jöttünk rá, hogy jobb ha csak csendben mosolygunk azon amit mond. Mivel itt lakik a falumban sokszor találkoztam vele miután kijártam a sulit is. Voltak súlyos történetei, egyszer még inni is elmentem vele, úgy az asztal alá ittam (pedig titkos ügynökként vallatási módszere volt, hogy leitatja az embereket és kikérdezi, ezért neki nagyon jól kell bírnia a piát), hogy rossz volt nézni xD

    ha helyén kezeled, akkor hatalmas nagy móka forrása az öreg, persze ő halálosan komolyan veszi magát...
    Tanított másik suliban is, onnan is hallottunk vissza vicces történeteket.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák