Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vince

    őstag

    válasz hcl #21019 üzenetére

    Az a gyengéknek van!

    "Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #21019 üzenetére

    Ahhoz olyan taktikai adatokra is szükség van mint a user név, vagy a regisztrált e-mail cím, ami szintén a levesben tartózkodott rendszeresen*. Hát ő azt nem tudja.
    Én miért nem tudom?? - nem egyszer szegezte nekem a kérdést, hogy én miért nem tudom az ő user nevét meg felhasználóját, meg regisztrált email címét, persze mindenhová? ugyanakkor persze elárulni nem akarta, mert jajj titkos. Aztán amikor a kis tartályfejéből kiszivárgott, akkor meg nekem kellett volna tudni...

    Volt olyan, hogy a harmadik emailcímére kaptam jelszó emlékezetőt (mert az első kettő nem volt található az adat bázisban tehát nem azzal regelt) erre kiderült, hogy annak az emailnek meg a jelszavát nem tudja...
    így mentek a dolgok, sokszor egyszerűbb volt neki újat csinálni. Hogy War Thunderben 2 hónapnyi grindolást előről kell kezdjen? Hogy hetekig az előző accjába seedelt aminek se a jelszavát se az email címét nem tudtuk? Hogy négy különböző facebookja (eltérő képekkel, ismerős listával, üzenetekkel stb. persze ugyanazon a néven) volt 1 év alatt? Kit érdekel? Nem az én gondom! - hidd el, egy idő után már ott tartottam. És persze mindez ingyen.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák