Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz F.E.K.. #657 üzenetére

    A jelszóval engem is sírba tudnak vinni, Win, O365, SAP, ELO, egyéb rendszerek, és az összes weblaphoz való ahová életében regisztrált. Nem tudja, elfelejtette, generáljak újat, Te adtad, hogy hogy nem tudod??? Baszki évente kiadok 1000 jelszót, szerinted ki emlékszik akár egyre is. Nekem a szerverekhez, VPN-hez, saját géphez, minden eszközhöz, mindenhez az admin jelszó van vagy 60, azt alig tudom fejben tartani.
    Volt jó pár éve egy kollégánk akinek nyugdíjig volt a fiókjában egy füzet, az első oldalon egy 1-es, és alatt mindig odaírtam a Windows jelszót, következő oldalon egy 2-es és oda írtam változtatáskor az email, majd az Office365 jelszót, a 3-as volt a termelésirányító rendszer jelszava és a szerszám automata jelszava. Neki meg egy papír: gép bekapcsol, 1-es, Outlook indít, 2-es, szerszám automata 3-as, utána rendszer indít és 3-as.
    Minden reggel kivette a füzetet és végig járta ezt az utat.
    Piszok jó és precíz raktáros volt, de ez nem ment Neki. Azóta is mosolyogva köszönünk ha összefutunk félévente, de kellett pár 90 napos időszak mire ezzel a "képességével" megbarátkoztam.

    Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

Új hozzászólás Aktív témák