Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mic ACE

    aktív tag

    válasz DV #59 üzenetére

    A lassabb indulás oka lehet az is, hogy ha pl. sok POI-t pakolsz fel. Szoftverfrissítés is segíthet ha van (a Bluetooth-on is, bár lehet, hogy a telefonodat nem szereti). Amúgy meg szerintem a bootolási idő a legkevésbé zavaró, elvégre normál esetben az ember legfeljebb akkor indítja be a gépet, amikor belül a kocsiba (a 3790-nél tudtommal van sleep mód is), akkor meg tud várni egy percet (kabát kigombol, öv bekapcs, rádió bekapcs, stb.). Inkább kritikus, hogy ez idő alatt megfogja a műholdakat, ne kelljen további 5 percet várni. A forgalmi adat késés mindig a helyi szolgáltatótól függ, illetve a kutakon megjelenő árak is attól, hogy mikor közli az adott cég. Első esetben a Live elvileg még mindig gyorsabb, mint bármilyen rádiós TMC, mert nem csak egy helyről gyűjt infót (mobiltelefonok, live készülékek pozíciója stb.), illetve GSM hálón keresztül előbb ér oda az infó. Második esetben pedig a benzin árak leginkább orientációnak jók egyelőre, de azért a trendeket látni lehet belőle, nem haszontalan dolog szerintem. 1-2 év alatt tuti felpörögnek ezek a dolgok, mert a konkurencia kitapossa a másikból, hogy jobb, gyorsabb szolgáltatást nyújtson. Még annyi, hogy az 1690 igaz hogy Live, de alapmodell kategória, így nyilván több helyen sántíthat a precizitás, minőség, mint a csúcs modelleknél, bár a 3790-el is folyamatosan van valami új szívás, hiába a frissítések. :U

    "De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

  • VS461

    tag

    válasz DV #63 üzenetére

    Hello!

    Ezzel az eljárással nincs gond. Egy bizonyos útvonalat viszont nem ment el. Már finomodott, mert elment többet is, de van egy, amit nem. 4 útvonalból álló túrát akarok megtenni 4 nap alatt, és a másodikat nem akarja. Ha az elsőt vagy a harmadikat ki akarom terjeszteni a második szakasszal, azok is eltűnnek.

    Utálom az ilyen, meg nem magyarázható hibákat :((( Frissítettem a firmware-t, de ugyanaz...

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák