Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Morden24 #19 üzenetére

    "Kétlem, hogy azért nem adnak a minőségre, mert igénytelenek (jó, persze vannak tényleg olyanok, akik pénztől függetlenül egyszerűen érzéketlenek a minőségre és igényességre), hanem azért, mert nem tehetik meg."

    Hatalmas +1. Sajnos nálunk ez a kökemény magyar valóság... :( Ha a Samsoniteot vesszük alapul tényleg nem sok az ára, főleg így kiárusítva. Ahogy írtam is, a minőségit megveszed egyszer és tényleg sokáig elkísér... Csak sajnos azt is nézni kell, hogy egy pl. minimálbért kereső ember nem tud megvenni egy táskát, ami annyiba kerül, mint a fél havi fizetése... (De mondjuk egy átlagosnak mondható fizetés, ami olyan 150k hozzávetőlegesen (alapfizut értem ez alatt), az sem az a kategória, amiből ugrál az ember.) Ennek tudható be az irígykedő, ha drágát veszel sznob vagy hozzáállás is itthon... Többek között ezért ekkora a sárdobálás szerintem egy-két bizonyos gyártó termékeire itthon. Egyszerűen nem teheti meg sok ember, és a sárga irígység beszél belőle, amikor zúdítja rá a záport. Eltekintenék attól az esettől, amikor valaki személyes antipátia miatt szid valamit. (És most a flém elkerülése végett vegyük pl. AKÁRMELYIK prémium gyártót!!!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák