Hirdetés
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Thauxeeb
tag
Gyönyörű lesz a fekete fehér mód egy ilyen tableten.
-
halkow
őstag
mért nem 4k a felbontás
pont ott nincs ahol lenne értelme -
joey04
titán
-
bolvar
senior tag
Igazán nem pontosan. Még csak a tabletnél tegyükfelhogy a család használja de a mobilomat véletlen se használja egy "vendég" felhasználó...a hülyék meg szemben laknak..."Sikerrel" kipróbálhattam az S5 ujjlenyomatolvasónak csúfolt vackát...röhej szint...kuka az egész nehogy már egy notebookból átkukázott valamit mutogassanak megváltásként...
-
Rothmanakos
tag
Nem rossz, de lesz vagy 250 ezer forint a 16 Gb-os, Wi-fi only verzió

-
daniel909
addikt
-
dreamdancer
őstag
Ja, tényleg az ujjlenyomat-olvasó hiányzik a legjobban a Galaxy Tabokból, ez meg a szopóhardver...
-
Luck Dragon
támogató
Szerintem nem kellene erőltetniük, és újból át kellene gondolni a ujjlenyomat olvasójukat használhatóságát és kényelmességét, mert a mostani az förtelem.
-
C$abi
aktív tag
Mert arra a gyenge ujjlenyomatolvasóra akkora szükség van egy tabletnél...
De az AMOLED-es kijelzőknek örülök, mert kellett már egy utód a Tab 7.7-nek. -
FókuszPók
tag
attól, mert lesz benne szenzor, még nem kötekező használni
egyedül az AMOLED miatt cserélném le az Air-emet erre 
-
Robertoq
őstag
Míg az Apple-nek nagy a home gombja van rá lehetőség, hogy rátevéssel olvassa le, az S5-ön meg "kicsi" a home gomb, csak részletet tudna beolvasni húzás nélkül vagyis nem igazán hasonlítani a két technológiát.
-
UFC
aktív tag
Tekintsünk el az Apple és a Samsung megvalósításától!
Remélem elérjük azt a szintet, főleg tabletek kapcsán, hogy ha a családnak van 1db, akkor attól függően, hogy kinek az ujjlenyomatával oldották fel, más-más felhasználóval jelentkezik be a rendszer.
Más...
Telefonomnál lehetne 2db user, az egyik full joggal, a másik pedig egy guest joggal, amit szintén ujjlenyomat alapján döntene el a rendszer
Pontosan.
-
kleinguru
addikt
Tekintsünk el az Apple és a Samsung megvalósításától!
Remélem elérjük azt a szintet, főleg tabletek kapcsán, hogy ha a családnak van 1db, akkor attól függően, hogy kinek az ujjlenyomatával oldották fel, más-más felhasználóval jelentkezik be a rendszer.
Más...
Telefonomnál lehetne 2db user, az egyik full joggal, a másik pedig egy guest joggal, amit szintén ujjlenyomat alapján döntene el a rendszer
-
UFC
aktív tag
-
merkucyo
aktív tag
-
szabogabor10
veterán
Ez a szenzor meg se közelíti se kényelmi szempontból, se használhatóságilag az Apple Touch ID-ját. Az egyik egy ősrégi technika átültetése telefonba (nagyon nem oda való), a másik egy újdonság, amit eddig nem nagyon láthattunk, és tökéletesen teszi a dolgát. Én pl. mindig a hüvelykujjammal oldom fel az 5s-t, ez a Samunál elképzelhetetlen lenne.
-
merkucyo
aktív tag
Óriási, ...ez is megkapja azt a használhatatlan szenzort mint amint az S5
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Tökéletesen működik amugy az a használhatatlan szenzor

-
Forest48
aktív tag
Ez tényleg hiánypótló. A telefonokban pár év múlva még talán lesz is valami haszna, de azt elég nevetségesnek tartanám ha vásárlásnál előkapnék egy 10"-os gépet h én pedig ezzel fogok fizetni, mert túristaként tudom h sokkal menőbb a táblagép 2mpx-es kamerájával fotózni a tájat, mint a zsebemben lapuló "aprócska" pl 20.7mpx-essel. Juhééé, kell a népnek.
Bocs, nem válasz akart lenni
.
De akkor már arra is reagálok, hogy úgyis mindkettő profitál egy ilyen perből -
gghrtz
őstag
Varom a kovetkezo apple kontra samsung pert mar.
-
tothmaxy182
őstag
Egész életemben éreztem, hogy valami hiányzik a táblagépekből. Most már megvilágosodtam...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
mazsi1911
aktív tag
Remelem olyan nevetseges lesz mint a telefoné!! Nagyon jokat nevetek ezeken a masolas probakon

-
UFC
aktív tag
Óriási, ...ez is megkapja azt a használhatatlan szenzort mint amint az S5
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Főleg hogy az Apple már rég bejelentette hogy az iPadek is kapnak most ez is kap

De hátha csiszolnak rajta.
-
Dr.Anonymus
addikt
Óriási, ...ez is megkapja azt a használhatatlan szenzort mint amint az S5
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
M.A.Z.
aktív tag
Hurrá!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
- Formula-1
- BMW topik
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Haditechnika, harcászat
- Arc Raiders
- Milyen asztali médialejátszót?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- További aktív témák...
- szinteÚJ! FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 512GB 1 év gar
- Apple iPad 6 Mini 64GB, Wi-Fi + Cellular, 98% akkumulátor, 12 hónap garancia!
- újszerű iPad Pro 13" (M4) (2024) M4 chip Wi-Fi + Cellular 256GB silver ezüst Apple garancia
- iPad Pro 12,9 3. generáció Wi-Fi + Cellular 64GB Asztroszürke + Apple Pencil + Smart Keyboard
- ÚJ! EZÜST Surface Pro 11 Ultra 5 236V 16GB 1000GB 1 év gar
- HIBÁTLAN iPhone 15 128GB Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5383
- BESZÁMÍTÁS! MSI Thin 15 B12UCX GAMER notebook - i5 12450H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2050 4GB WIN11
- 235 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Samsung Galaxy S25 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 261 - Lenovo LOQ (17IRX10) - Intel Core i7-14700HX, RTX 5070
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
pont ott nincs ahol lenne értelme

egyedül az AMOLED miatt cserélném le az Air-emet erre



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


