Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz M.A.Z. #14 üzenetére

    Részben egyetértek, viszont én mindig úgy gondoltam, hogy nem kell mindenkine művésznek lennie.
    -pont a napokban került szóba ilyesmi az egyik totyikban-.
    Emellett csak valamilyen szinten tanulható az ilyesmi, a tehetséggel elsősorban születni kell.
    Számít persze, hogy kinek mi az elhatározása, de ez egy egész kis részét teszi ki a dolog egészének.
    Emellett nagyrészt tehetség, kitartás és egy bizonyos fokig technikai feltételek is lényegesek.

    Mondom mindezt úgy, hogy valamilyen szinten érintett vagyok a dologban, csak más "művészeti ágban"

    Én imádom a kreativitást, azt viszont nem szeretem, hogy manapság mindenki fotós, művész, énekes, színész akar lenni.
    Sokszor azok is, akiknek tényleg nincs hozzá tehetségük és ezt pénzzel, vagy überbrutál technikával próbálják kompenzálni.
    Nincs ezzel gond, de millió számra vannak ilyenek, miközben van mondjuk ebből az egymillióból egy, aki egy darab kacattal is tud egyedit alkotni.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz M.A.Z. #14 üzenetére

    Van ami nem csak azon múlik. :)
    Szépen rajzolni mindenki tud, hisz a hozzá szükséges készségeket (látás és a kéz akaratos mozgatása) az átlag ember is birtokolja. Csak agyilag korlátozzák saját maguk, ez feloldható.
    ..Viszont meglátni a szépet, a művészi értéket már nem mindenki tudja szerintem. Ez már sokkal inkább függ a gondolkodásmódtól, az inspiráló környezettől stb.. Szerintem!

    Én is próbálkoztam fényképezéssel. De sajnos be kellet, hogy lássam a legtöbb művészies képem, nem tudatos volt.. :DDD ami azért elég kiábrándító tud lenni.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák