Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr0z3n

    őstag

    válasz Ati1979 #16 üzenetére

    Na ja, megy majd a sorban állás a szolgáltatóknál. Részletre, drága előfizuval :D Ez a galaxy fites reklám is egy vicc, főleg vodánál. Oda adják 1 ft-ért 20k előfizuval és kapsz "ajándék" fit-et.

    Első S5 reklám, egy bari kiharap egy darabkát az almából :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Peterson_

    addikt

    válasz Ati1979 #52 üzenetére

    Én sem vagyok az ilyesmi híve, de hitel és hitel közt is van különbség.
    Én is részletre vettem a telefonomat, de előtte rengeteget matekoztam és sikerült úgy megoldanom, hogy havi szinten kevesebbet fizetek, mint előtte csak a telefonszámlára fizettem.
    Igaz, az állásom is olyan....

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • Peterson_

    addikt

    válasz Ati1979 #54 üzenetére

    Egyetértek.
    Viszont ez ilyen eszi-nem eszi, nem kap mást dolog.
    Igazából egyik sem jobb lényegesen a másiknál.
    Én külföldre biztosan nem megyek, az EU-s tarifareformok meg mire megérkeznek-ha megérkeznek egyáltalán hozzánk-, addigra szerintem bőven lejár a hűségem :DDD
    Tényleg drágák...annak örülök, hogy legalább a korlátlan forgalmazás felé elindultunk, már csak netben kellene ugyanezt, vagy legalább a tarifákat lényegesen csökkenteni.

    Amit külön pofátlannak tartok, hogy a szolgáltatás minősége is teljesen hullámzó ha az országos szintet nézzük, akkor pláne.
    Ennek dacára mindenkinek sulykolják az okostelefonokat, meg az M,L, XL kategóriás díjcsomagokat, amit pl vidéken, bizonyos településeken és körzetekben esélyed sincs kihasználni.
    De azért csak fizesd ki a havi szinten több tízezer forintot.
    Na szóval én azért is nem foglalkozom a hűséggel, mert lényegesen jobban egyiknél sem járnék, a mostaninál meg legalább van minimális kedvezményem, meg a hűség miatt, ha valakinek kell telefon, akkor nem kell előleget befizetni...stb.
    Függetlent azért sem vennék, mert kb 2-3 évrevásárlok telefont, szóval így is úgy is óriásit buknék rajta, mire pénz lenne belőle, szóval nekem ez nem szempont.
    Az viszont sokkal kényelmesebb, hogy nem három havi béremből teszem félre rá a pénzt(most csak mondtam valamit), hanem relatíve kiszámíthatóan szép apránként kifizetem.
    Az már úgyis abból a kevés pénzből megy el, amit a kötelezők és szükségesek után magamra költenék.
    Takarékoskodni meg úgy is tudok. :K

    Picco:

    "a sorbanalloknak meg kivancsi vagyok hany szazaleka ex iphone user:DDD"

    - Ne generáljunk feleslegesen flamet :P :R

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák