Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz ADAM1337 #15 üzenetére

    Szerintem a Samsung az egyetlen gyártó aki ezt meg meri csinálni és akár még sikerrel/profittal meg is teheti.
    Nézzük csak az eddigi híreket:
    - Galaxy S4 Exynos 5 "Octa"
    - Galaxy S4 Snapdragon 600
    - Galaxy S4 mini
    - Galaxy S4 IP minősítéssel
    - Galaxy S4 dual Sim
    ...egy levegővel nem állnék neki.
    Ez eddig öt variáció egy témára, és akkor ezzel párhuzamban még bőven megy az előző csúcsmodell, meg a kismillió másik alsó-közép-és felső-közép kategóriában.
    Aztán lehet hogy észbe sem kapunk, és hatványozódnak a variációk:
    Galaxy S4 mini dual, IP...Dual simes IP57-es, IP57-es dual Simes :DDD

    Oké, kicsit túloztam, de eddig sem nagyon lehetett követni hogy akkor melyik miből jön és hova megy a piacra.
    Aztán mégiscsak odakerültek, és el is adogatnak belőlük.
    Ennek ellenére én sem nagyon értem ezt "lyukbetömős" politikát, de biztosan tudják mit miért csinálnak.

    Köszi :D :R
    Jiraiyásat akartam már régóta de foglalt volt.
    Majdnem Pakkun lettem, de aztán végülis ez maradt :)

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • Peterson_

    addikt

    válasz ADAM1337 #18 üzenetére

    Oké, tudom hogy nem külön modell, de akkor is durva, hogy ennyiféle van belőle.
    A mininél egyértelmű a gyengébb Soc, az SIII esetében is ellőtték ezt, de megint csak egy az épp aktuális csúcsmodellről lehúzott rókabőrről beszélünk.

    "ip 57-es szerintem megcsinálja a Samsung hogy ebbe is más hw-t rak akárcsak a minikbe."

    - Erősen előfordulhat, hogy igazad lesz, de én abban reménykedem, hogyha már amúgy sem számít nekik hogy házon belül konkurenciát állítanak maguknak, legalább állítanának konkurenciát a Sonynak a Z-vel szemben.
    Szerintem mindenki örülne egy újabb bitang erős "félstrapa" telefonnak.

    Gergosz2:
    Na igen, nekem is van kettő a nevemen, egynél meg számlafizető vagyok.
    Remélem több már nem lesz :N

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • Peterson_

    addikt

    válasz ADAM1337 #21 üzenetére

    Pont az Xcover 2 miatt is lenne felesleges egy ugyanolyan szintű strapatelefon házon belül, de hát ahogy mondtam náluk tényleg nem lehet tudni.
    Ha kapna egy ha nem is azonos, de ugyanolyan erős hardvert, mint az S4, akkor pedig tuti drágább lenne nála.
    ......Na hagyjuk is,mert már megfájdult a fejem :D

    "Amúgy jó ez a kezdeményezés amit a sony-tól már mindenki átvesz, illetve amit a defy indított útjára az okostelefonoknál."

    +1.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák