Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71321344

    törölt tag

    válasz fateless #28 üzenetére

    Sejtettem, hogy ezt meg fogom kapni :) , de hidd el nem jártál volna vele jól. Nekem is olyanom van és már nem az igazi, ha böngészel, az oldalakból csak 2-3 képernyőnyit tölt be, a többi "pepitásodik", ha játszani akarsz az új játékok közül sok, már nem kompatibilis és ha kijön az iOS5 -ami nincs is olyan messze- sanszos, hogy már nem is kapnál frissítés, ami az AppStore miatt necces. Szóval azért fejtettem ki ezt ennyire részletesen, mert egy 3 éves konstrukció árát összehasonlítani, még egy meg sem jelent kütyüével nem túl fair, nyilván abból is lesz majd akciós verzió.
    Amúgy ha tényleg tetszett komolyan mondom, hogy inkább még gyűjtögess és a legújabbat vedd meg. FaceTime, RetinaDisplay, software-támogatottság, jobb aksi, most tényleg van különbség a generációk között!

    sheratan: pontosan! kíváncsi leszek hogy alakul az ára, mert ha gyak. egy GSM modul nélküli SGS lesz, akkor ha túl magasra lövik be az árát, nem fogy, ha túl alacsonyra, a Tab/SGS páros kerülhet veszélybe. bár a Tab is fogy, pedig elég túlárazott lett.. franc se tudja:)

Új hozzászólás Aktív témák