Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71321344

    törölt tag

    válasz #16820480 #24 üzenetére

    igen, miközben írogattam soknak tűnt már, de az iP4-nél nagyobb a szakadék, mint a régebbi iTouch/iPhone párosnál. én még mindig tartom, hogy nem attól függ, az ár, hogy a hardware-en mennyit spórolnak, alapból a telefonok túlárazottak. inkább az fogja eldönteni, hogy mennyire félnek attól, hogy piacot veszít a telefonos részleg a saját pmp-jük miatt.

    fateless: előző generációt lehetett 43-ért is kapni, ne azzal hasonlítsd össze. mert a 3 generáció is ugyanazt a belsőt kapta mint a 3G iPhone -legalábbis a 8 gigás verzió, de az volt így jóárasítva-, ami már erőteljesen ideje múlt (haszánlható, de a 4.x-es iOS szaggat rajta, nem is kapja meg az összes frissítést, felbontása kisebb, sok alkalmazás már el sem indul rajta. most persze lehet azzal jönni, hogy az embereket nem érdeklik a technikai specifikációk, meg Apple hype, bla-bla, de az Apple csak a legújabb generációt forgalmazza már, az előző gen-es iTouch-ok, csak a megmaradt raktárkészletek miatt bukkannak itt-ott fel és azok is elfogynak egy idő után. a legújabb gen 75-től indul, max ilyen-olyan vámmentesen, szürke importtal megoldott verziók olcsóbbak. lényeg a lényeg az 50ezres árat felejtsd el!:D ) .

    Én örülnék, ha lenne iTouch-ra minőségi alternatíva!

Új hozzászólás Aktív témák