Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz Obyboy #6 üzenetére

    Még ha nem is féláron,de komolyabb jóárasítás szerintem nagyon kéne,mert hiába a gyors reagálás a hibára,szerintem tetemes mennyiségű ember kedvét vették el a Note vásárlástól.Szerintem sok olyan ember van aki már a hiba kiderülése előtt is hezitált hogy ez a teló legyen,vagy valamelyik másik gyártó csúcs telója,na azok közül sejtésem szerint most sokan úgy vannak vele hogy "kösz,de Note-ot inkább nem".
    Ha visszaakarják szerezni az elvesztett jövendőbeli vásárlókat,akkor valami kedvezményt muszáj lesz felmutatni,most egy hozzácsapott VR szemüveg,vagy egy wireless töltő kevés lesz.
    Esélyes hogy most az új szifonok elég sok vásárlót szipkáztak és szipkáznak el.
    No persze akinek kizárólag a Note kell,az ezután is azt fog venni,de sokan vannak akik csak az éppen aktuális csúcs telók valamelyikére vágynak és nem csak Note van/volt a választottjaik között,őket kell valahogy meggyőzni és visszacsábítani ,ehhez viszont valami csábító ajánlat kell, legalábbis most karácsonyig ez kéne.
    Szvsz...
    De a Samsungot ismerve...
    Az ideális vásárló csábító árak karácsony elött szerintem valahogy úgy néznének ki:
    -S7 Edge 250-260 helyett 200-210
    -S7 210 helyett 170-180
    -Note 7 290 helyett 250
    (Független,hivatalos garis árak)
    De tudom bilibe lóg a kezem :D

    [ Szerkesztve ]

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

  • Sys85

    veterán

    válasz janeszgol #13 üzenetére

    Vannak szélsőségek,aki innentől megrögzötten fél ettől,az semmilyen formában nem fog ilyet venni,de sokan vannak akinek csak a bizalma rendült meg a gyártóban hogy "ha ilyet ki mertek adni...".
    Na őket azért egy jobb árral még meglehetne fogni.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

  • Sys85

    veterán

    válasz RaveForce #22 üzenetére

    Ezekkel teljesen egyetértek,de nem mindenki gondolkozik úgy mint mi,mi ph lakók a vásárlók töredékét képviseljük.
    Ahogy írtam is,akinek Note kell,az nem fog másféle nézelődni,de sokan vannak akik nem Note "függők,róluk beszéltem korábban.:)
    Pont a nagy számok törvénye miatt esélyes amiket írtam a vásárlók elvesztésére. :)
    Na de 1-2 hónap és úgyis kiderül mi lesz a végkifejlet. :)

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák