Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vicze #32 üzenetére

    A mennyiségek megítélésén lehet vitatkozni. A Xiaomi általában egy százezres "reklámkészlettel" szokott indítani a neten és ez viszonteladói hálózat nélkül sem tart két percnél tovább (WCDMA verzióról van szó, tehát Kína kiesett).
    A bootloadert félreérted. Én annak működésképtelenségét értem gariküszöb alatt. Tehát ha csak rootolsz, az nem befolyásolja a garit. Ha hazavágod a bootloadert, az bukta. Több gyártónál lehet eleve rootolva kérni és van, amelyik out of the box rootolt (vagy pre -rootolt, azaz csak vmelyik Superuser -t kell telepíteni a Play -ről). Légyszi, hagyd ezt a "nem vagy tisztában" c. magaslóról szöveget, mert ezen a szinten nem kommunikálok!
    Én nem azt feszegetem, hogy mi van akkor, ha megsértem a garanciális feltételeket, hanem azt, hogy sztem ezek a garanciális feltételek túlzóak és indokolatlanok. Tény, hogy enyhítésük jelenthet némileg magasabb "toleranciaküszöböt", de amíg a megsértésük nem volt bizonyítható (magyarul benyelte a Samsung), addig is bőséges hasznot termelt az üzletág. Ha a root nem lenne garanciavesztő, az nem befolyásolná a KNOX opcionális aktiválhatóságát. Magyarul a vállalati szegmens eladásait nem befolyásolná. Ha a cég a tulaj, akkor nyilván jogában áll eldönteni, hogy aktiválja -e, illetve aktivált készülékeket vásárol. Ettől még nem lenne szükségszerű a lakossági szegmensben is alapból aktiválni, illetve annak a bizonyos flag -nek az állapotától függővé tenni a garanciát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák