Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz stevve #12 üzenetére

    Pl. BladeWaltz-cal jatszok, ami online. Lassan indul/tolt be a jatek, mert nagy, ezert jo megtartani a hatterben. Ugyanakkor csak negyed-felorankent tudok nyomni rajta par perc jatekot, mas elfoglaltsag miatt. Viszont ilyen idokozonkent mindig elinditani nem kellemes, inkabb bele se kezd az ember. Igy viszont min. 1 percet lehet sporolni.

    Vagy legyen szo olyan jatekrol, ahol par percenkent tudsz csak elore menni, mert idoalapu. 5-10 percenkent nem kenyelmes inditani a jatekot, de megtartva szinte azonnal felugrik.

    De volt olyan is, hogy jatszottam, kaptam egy fel oras telefonhivast, majd mikor visszamentem volna, a telefon bezarta az aplikaciot...ujabb kelemetlenseg (eljen a Samsung memory managementje).

    Tehat mindegy is hogy mi miatt, de vannak esetek, mikor akar oraka is benn tarthatja az ember a jatekot es kenyleem szempontjabol inkabb leraknam, mint ujrainditanam.

    Szerk: es en meg nem is a mobil gamerek koze sorolnam magamat, csak hobbi jatekos vagyok. Eltudom kepzelni, hogy vannak jatekok, amiket egesz nap bent tartana az ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák