Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CHIPman

    nagyúr

    válasz markymarky #11 üzenetére

    1: Majd a végén elemzem azt, amire most válaszolok.
    2: Nem fog, hanem tabletként már használ. Rengeteg Streakes és Tabos iFan van.
    3: :DDD
    4: Én mondtam, hogy vacak, ha nem vetted volna észre, mert nem találtam az adott szövegkörnyezetben jobb megfelelőt rá. Egyébként felhasználási területtől függ, ha valakinek szüksége van rá, igenis meg fogja venni.
    5: Igazad van, az iPodban van beépített videolejátszó, ami visz 3gp-től mkv-ig bármit amit akarsz, még esetleg 1080p felbontásban is.
    6: Hülyeség, de legyen örömöd benne, hogy az egyetlen érvet fel tudod hozni az iPhone mellett, a beképzelt lagmentességet.
    7: Mari néni és Pista bácsi pont a specifikációk alapján választ, amiben az iPhone sokkal gyengébb, mint ez. És webshopon fogja megrendelni, mert ott olcsóbb, és 99%, hogy előtte nem megy be a boltba/ismerőshöz kipróbálni.
    Most pedig jöjjön az elemzés:
    "Először is elmondhatnád azt a hatalmas helyesírási hibát, amit vétettem, mert nem találom. Másodszor visszavehetnél az androidos pofádból, mert nem flamewart[két hiba] indítok, hanem csak megjegyzem, soha nem fog egy iPhone-os androidos lejátszót használni. Harmadszor: Úgy gondolom, hogy az én hozzáfűzésem, nem olyan hangnemmel mondható ki, mit amilyen a te idegbeteg válaszod volt rá. Senki nem mondta, hogy vacak, mellesleg az, mert az iPhone mellett hülyeség még erre pénzt költeni. Meg hát ez a lejátszó azért nem azt az érzést hozza, amit egy iPod hozna. A sok év tapasztalat. Mellesleg, még mindig lagrengeteg a rendszer, mint az SGS-ben. Meg itt jöhetsz a "Voodoo Sound driverrel meg a Wolfson chippel", de a Mari néni, meg a Pista bácsi (vagy akármilyen átlagfelhasználó) nem azt nézi, hogy ilyen driver, meg olyan chip, hanem egészen mást."

    Az 1-0-t meg maximum a bíró dönti el, észérvekkel nem tudod alátámasztani, amit mondasz, maximum lerendezed azzal, hogy de hát ez szmúd és akkor el van intézve.
    (#16): Egyrészt teljesen biztos vagyok benne, hogy nem próbáltál még naprakész sgs-t, főleg nem a böngészőjét. Márpedig ez ugyanaz, és aligha száll szembe vele a gagyi Safari azzal a bemesélt webtartalommal. :DDD
    Az a baj veletek, hogy nektek a flamewar abból áll, hogy ilyen meg olyan smooth, és azt bárki le tudja írni, nekem meg alig van társam, mert érveket nehéz hozni. Ha a következő hozzászólásodban szerepel valami a gördülékenységről, nem válaszolok.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Új hozzászólás Aktív témák